Vanessa - 725 448 786

  • Podnik: Vanessa Olomouc masáže
  • Věk: 29, Výška: 163 cm, Váha: 70 kg, místo: Olomouc
  • Služby: Masáž
  • Jazyky: CZE
Prosím pouze SMS
Jemná a energetická Tantra masáž.
Příjemný relax pro tělo i mysl.

...Pojďte se se mnou ponořit do smyslného světa, světa Tantry, kterým Vás ráda provedu. S láskou a respektem budu hýčkat Vaše tělo i všechny smysly. Skrze dotek, jemný, láskyplný, ale intenzivní dotek, při němž pracuji s naší energií, Vám přinesu příjemnou útěchu a prožitek na těle i na duši.
Masírování se věnuji od roku 2014, tato práce mne naplňuje.
Nabízím pouze Tantrické masáže, ovšem na profesionální úrovni jak v rovině spirituální, tak i fyzické, individuální přístup a propracovaná celotělová masáž, při níž se budu věnovat Vašemu tělu od hlavy až k patě. Intenzivní a dynamické masírování se snoubí s jemnými, dráždivými doteky. K masírování používám sarong, peříčka, kožešinky, horké ručníky, teplý olej, ovšem nejraději masíruji dlaněmi a celým svým tělem. Tantrická masáž je především práce se sexuálními energiemi, nekonečné vzrušení a oddalování slastného závěru, proto se intimním partiím věnuji v průběhu celé masáže. Nabízím důkladnou, speciální masáž Lingamu, intimní masáž penisu, která trvá desítky minut, při které Vám ukáži, jak chutná ráj.
Při masážich tohoto typu je kýžený vnitřní orgasmus, ovšem možnost i klasických a mnohočetných orgasmů u žen i mužů.
V nabídce mám pouze Tantricko-erotickou masáž, která lze upravovat dle individuálních potřeb, tužeb a přání klienta, ovšem jiné a sexuální služby nenabízím.

Každá masáž obsahuje seznámení, příjemnou konverzaci u dobrého čaje či kávy, možnost drobného občerstvení, tantrický rituál, samotnou masáž zakončenou masáží intimních partií, prostor pro relax a odpočinek po masáži. Sprcha možná před masáží i po masáži. Delší masáže obohaceny o prohřívání horkými ručníky, masáž lávovými kameny, profesionální, zdravotní masáž prostaty, to vše v ceně. Platíte pouze za čas masáže samotné.

Masáže standardně 60, 90 a 120 minut, individuálně i delší. Lze prodlužovat po 15 minutách (například 75..)
Jelikož jde o kvalitu, nikoliv kvantitu, dělám jednu až tři terapie za den, klientovi se plně věnuji.

Prosím o objednání pár dní předem, není podmínkou.
Na pozdní telefonáty v nočních hodinách nebude brán zřetel.
POUZE SMS
Z osobních důvodů upřednostňuji komunikaci přes SMS, na které reaguji co nejdříve je to možné.
Poslat vzkaz pro dívku: Vanessa
luciana.cz/674-vanessa_olomouc_masaze
Vanessa je z podniku Vanessa Olomouc masáže
Celkem 1 slečna


Vanessa
Vanessa Vanessa Vanessa Vanessa