Nikola Korrupt - 736 715 660

  • Podnik: Hellbound Prague
  • Věk: 29, Výška: 170 cm, Váha: 95 kg, místo: Praha 3
  • Služby: SM
  • Jazyky: CZE, ENG
Jsem mladá dominantní sadistka Nikola, zkušená, empatická a hravá. Nemám žádné preferované praktiky, nejdůležitější je pro mne vzájemná souhra a dobrá chemie, chvíle, kdy vím, že si to všichni užíváme, baví nás to a naplňuje.
Každá schůzka je přizpůsobena tvým fantaziím, přáním, touhám a limitům které respektuji. Začátečníci - nebojte se některých jmenovaných praktik. To, že je nabízím neznamená, že je spolu musíme dělat. Zkušení - nevidíte-li svoji oblíbenou věc uvedenou v seznamu, tak se nebojte mne zeptat.
Nabízím bondage, spanking, mučení, ponížení, klinik, fetish a další praktiky dle domluvy.
Nejjednodušší cesta jak se se mnou spojit je mailem, kde mi napíšeš svoje představy, zkušenosti, hranice a zdravotní omezení. Tímto výčtem ušetříš spoustu času mně i sobě a věz, že dokážu ocenit snahu kterou vložíš do představovacího mailu. Nereaguji na sms a skrytá čísla. Objednání je nutno provést s předstihem jednoho až dvou dnů dopředu.
Poslat vzkaz pro dívku: Nikola Korrupt
luciana.cz/517-hellbound_prague
Nikola Korrupt je z podniku Hellbound Prague
Celkem 1 slečna


Nikola Korrupt
Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt Nikola Korrupt