Lejla - 725 587 890

  • Podnik: Smyslné kočky z Pardubic
  • Věk: 39, Výška: 173 cm, Váha: 65 kg, místo: Pardubice
  • Služby: SM, Masáž, Striptýz, Doprovod
  • Jazyky: CZE, ENG
Ahoj, už si zažil MASÁŽNÍ RODEO s velmi vzrušující ZRZKOU?
Je pro mě potěšením způsobovat ROZKOŠ. Ovládnout mou nezkrotnou SEXUÁLNÍ ENERGII, není vůbec snadné. Doufám, že mi pomůžeš, aby nás to vzrušovalo OBA. Každý můj dotek harmonizuje tvé mužství a uvolňuje napětí v celém těle. Hýčkám každou tvou EROTOGENNÍ ZÓNU, pěkně pomaličku, jemně a postupně zvyšují otáčky až na samý vrchol. Tvůj gejzír bude nezapomenutelným zážitkem. Zvláště si užívám vzájemně doteky a dráždění, na těch nejsmyslnějších křivkách. Se mnou bude každý okamžik velmi DRÁŽDIVÝM prožitkem. Zažehnu v tobě plamen NADPOZEMSKÉ SEXUALITY a zvláštními masážními technikami tě budu hýčkat až do konce. Dokonale si odpočineš a tvá mužnost poroste.
Chceš poznat to nejlepší? Ráda propustím uzdu naší fantazii a můžeme vyzkoušet i něco NETRADIČNÍHO. Láká tě dominantní zacházení a bičík? V realitě se mnou poznáš, jak důležitá je volba správné masérky, která dokáže tvé tělo i mysl vystřelit až do Vesmíru.
Můžeš se REZERVOVAT už teď. Svou pozornost, pak budu věnovat jen tobě. Až mě poznáš, stanu se tvou INSPIRUJÍCÍ ZRZEČKOU...
luciana.cz/819-smyslne_kocky_z_pardubic
Lejla je z podniku Smyslné kočky z Pardubic
Celkem 2 slečny


Lejla
Lejla Lejla Lejla Lejla