Adriana - 731 884 923

  • Podnik: Excelent Masáže
  • Věk: 31, Výška: 175 cm, Váha: 59 kg, místo: Praha 4
  • Služby: Masáž
  • Jazyky: CZE, ENG
NÁBOR-HLEDÁME NOVÉ MASÉRKY!!!GARANCE NEJVYŠŠÍCH VÝDĚLKU A NEJLEPŠÍHO ZÁZEMÍ V PRAZE!!! Více naleznete na našich stránkách...Těšíme se na Vás! :-)
Vážení zákazníci,
otevíráme novou pobočku
na adrese Staropramenná 404/7 Praha 5 - Anděl.
Adriana a její kolegyně Natalka, Viky, Laura, Amanda, Molly, Claudia, Adelle, Charlotta a další pracují v salonu Excelent masáže. Rády Vás přivítají v noblesních prostorách erotického masážního salónu nedaleko centra Prahy, ve kterém si můžete zvolit nejen druh masáže, ale také si vybrat masérku podle svého přání. Luxusně zařízené pokoje a koupelny jsou samozřejmostí. Diskrétnost a soukromí je zaručeno. Nabízíme tyto masáže - klasickou erotickou, mýdlovou, nuru, pro páry, intim, NOVĚ královská čtyřřuční, excelent spa - které můžete doplnit též masáží nohama či masáží prostaty.
Pracovní doba podniku je pondělí až něděle je 11:00-21:30 Rozvrh jednotlivých masérek najdete na stránkách salonu. Naše služby můžete darovat pomocí dárkových poukazů. Najdete nás nedaleko Kongresového centra, můžete přijet vlastním vozidlem – parkování v ulici nebo nedaleko, MHD - pár minut pěšky ze stanice metra Vyšehrad nebo Pražského povstání, bus - zastávka Vyšehrad nebo Jedličkův ústav. Adresa: Excelent masáže, Marie Cibulkové 14, Praha 4. Adresa nové pobočky: Staropramenná 404/7 Praha 5 - Anděl.
NÁBOR-HLEDÁME NOVÉ MASÉRKY!!!GARANCE NEJVYŠŠÍCH VÝDĚLKU A NEJLEPŠÍHO ZÁZEMÍ V PRAZE!!! Více naleznete na našich stránkách...Těšíme se na Vás! :-)
Poslat vzkaz pro dívku: Adriana
luciana.cz/541-excelent_masaze
Adriana je z podniku Excelent Masáže
Celkem 1 slečna


Adriana
Adriana Adriana Adriana