Katty privatek Olomouc

Katty privatek Olomouc - 736 707 324

Typ podniku: Privát, Olomouc
K dispozici od 11-20hod, domluva ideálně den předem, děkuji.

Ráda poskytnu erotické služby za FO. Diskrétně a beze spěchu, minimálně na hodinku, v čistém bytě v centru Olomouce. Ráda začnu pomazlením mými ňadry, oralek s ochranou, různé polohy, nabídnu laskání noziček a mnohé další, co k příjemné společně stráveném času patří.

Těším se na něžného gentlemena či zajíčka panice, který ocení vše s ochranou, sexy uniformy, punčošky a vysoké podpatky. Vše je na naší vzájemné domluvě. Já vysoká bruneta, sexy křivky. Foto autentické a aktuální, ňadra DD. Ráda tě doprovodím do tvého hotelu včetně společnosti při večeři po náročném dni. Není problém kdekoliv po republice za adekvatni finanční odměnu. Preferuji Brno/Olomouc a okolí.

Escort pouze na hotel či Pension, NE soukromý byt či chata. Nenabízím erotické masáže, anal, piss ani trojku, ráda přenechám kolegyním, které se na toto specializují. Děkuji za pochopení.

Těším se na tebe!
Celkem 1 slečna
luciana.cz/905-katty_privatek_olomouc


Katty Katty
Katty (32), Olomouc   
luciana.cz/katty-377303

Jsem ti dispozici od 10-20hod. Uvítám tě diskrétně a beze spěchu, minimálně na hodinku, v čistém...


Katty privatek Olomouc
Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc Katty privatek Olomouc