SM Studio Eva

SM Studio Eva - 602 435 389

Typ podniku: SM Studio, Praha 3
Salon paní Evy můžeš najít v centru Prahy, na okraji Vinohrad. Je to dokonale zařízený SM salon, vybavený kromě jiného masivním křížem, trestním kůlem, stolem na bondáže, kládou, kladkou a velkým množstvím dalších pomůcek. Zde je možno při realizaci klientovy fantazie provádět jakékoli praktiky. Od lehčích netradičních hrátek - navození pocitu bezmocnosti, podvazování varlat, drezůry a pissingu až po tvrdší SM praktiky, výprasky bičem, rákoskou, pevné svazování, vosk, elektro, týrání bradavek, penisu i varlat.

Část salonu je vybavena jako lékařská ordinace, včetně pomůcek a gynekologického křesla. Zde probíhá klinik, perverzní vyšetřování, elektro, užívání masážního přístroje, klystýr, anální vyšetřování, včetně dráždění prostaty. Znalci je oblíbeno i znásilnění análu komtesou s připevněným umělým údem. Předností je dokonalá atmosféra starého sklepení.

V salonu je k dispozici i krásná komtesa, s níž je vše mnohem dráždivější a erotičtější. Může domině se vším pomáhat a je s ní možný orální i klasický sex.

V salonu jsou samozřejmě vítáni i dominantně orientovaní klienti. Ti mohou komtese uštědřit výprask, pod jejich vedením absolvuje drezůru nebo může být klientem znásilněna.

Každá návštěva začíná rozhovorem u kávy, kde má klient možnost informovat paní Evu o svých přáních a představách.

Návštěva trvá zhruba hodinu a více, na nějakou minutu navíc se zde však nehledí.

Pro znalce a především pro milovníky tvrdších praktik má paní Eva k dispozici salon na statku mimo Prahu. Vybaven je stejně dobře, jako salon v Praze.

V zájmu zachování maximální diskrétnosti jsou možné návštěvy pouze po telefonické domluvě. Navštěvu lze dohodnout na telefonu číslo 602 435 389.
Celkem 2 slečny
luciana.cz/86-sm_studio_eva


Dita Dita
Dita (37), Praha 3   
luciana.cz/dita-899343

Patří k nejvyhledávanějším dívkám salónu paní Evy. Již z fotografií je patrno, že tato dívka má...

Eva Eva
Eva (44), Praha 3   
luciana.cz/eva-327008

Madam Eva je velmi zkušená domina, má velmi dobře zařízený salon, kde je kromě replik středověkých...


SM Studio Eva
SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva SM Studio Eva