Lady Viki Zlín

Lady Viki Zlín - 605 060 776

Typ podniku: Erotické masáže, Zlín
Ráda Vám poskytnu krásnou, hladivou a relaxační erotickou masáž celého těla, s krásným, jemným ručním zakončením :-)

Masáž probíhá tak, aby byl klient maximálně spokojený a prožil chvíle, na které bude rád vzpomínat a které si také v budoucnu rád zopakuje. Spokojenost klienta se přímo odráží na mé vlastní spokojenosti a dobrém pocitu z vlastní činnosti.

Ve svých masážích, které probíhají na lehátku, používám krom dlaní a prstů i další velké tělesné plochy tak, aby se klient co nejlépe uvolnil, zrelaxoval a prožil se mnou co nejkrásnější chvíle :-) Masíruji jen v kalhotkách a klientům dovoluji doteky. Doteky a hlazení mám moc ráda. Hranicí dostupnosti jsou jen mé kalhotky, pod které se nesmí. Během masáže hraje uklidňující relaxační hudba. Zakončení masáže probíhá hravou, něžnou ruční masáží penisu až do vyvrcholení. Lze si zvolit mezi hodinovou a 90-ti minutovou masáží.

Jsem certifikovaná masérka, pohybová terapeutka, fitness trenérka a poradkyně pro výživu (sportovně rekondiční masáže, havajská masáž, indická antistresová masáž, několik fitness, fyzio a výživových kurzů) s mnohaletou praxí práce s klienty. Po dohodě Vám ráda pomůžu i v těchto oborech :-)

K dispozici jsem od pondělí do soboty mezi 14-21h. Můžete mi zavolat půl až hodinku předem a zkusit jestli mám volno. Nebo je možné si rezervovat termín v jakýkoliv čas, i mimo moji běžnou pracovní dobu, v tom případě jen požaduji menší zálohu předem, která se pak odečte z celkové ceny.

Sídlím přímo ve Zlíně, pět minut z centra.

Budu se na Vás těšit :-)
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/856-lady_viki_zlin


Lady Viki Lady Viki
Lady Viki (38), Zlín   
luciana.cz/lady_viki-434287

Ráda Vám poskytnu něžnou, hladivou a relaxační erotickou masáž celého těla, s krásným jemným ručním...


Lady Viki Zlín
Lady Viki Zlín Lady Viki Zlín Lady Viki Zlín