Lady Caty Studio

Lady Caty Studio - 737 086 752

Typ podniku: SM Studio, Praha 3
Diskrétní a bezpečné SM služby v plně vybaveném BDSM Studiu.
.................................................................................................
Mladá, krásná, okouzlující, dekadentní, rafinovaná, můj pronikavý pohled svůdně probudí tvoji poníženou oddanost.

Jsem kreativní, divoká Madam se smyslem pro humor, nesmí tě překvapit, když se ti vysměji během lekce do tváře. Níže uvedený seznam praktik je pouze orientační, provede tě některými z oblastí, které spolu můžeme vyzkoušet, ale v žádném případě není konečný. Pokud je něco, co by tě lákalo, navrhni mi to, a já rozhodnu, co je pro náš čas nejvhodnější. Mých zájmů je tolik, nakolik jsou rozmanité.

Ať už jsou to tvé první kroky nováčka ve vzrušujícím světě BDSM, nebo jsi životem zkušený hráč, hodiny se mnou budou vyhovovat tvým potřebám.

Krátký rozhovor je nezbytný k tomu, abych zjistila, jakým směrem se budou lekce ubírat, prozraď mi svá hluboká, temná tajemství a já ti dám možnost splnit ti tvé sny… a vyvrátit noční můry… Přitahuje mě tlačit na předem stanové hranice a posouvat je až na samý okraj možností, pro hlubší prožitek.

Nenech se zastrašit, alespoň ještě ne ze začátku – těším se na tvůj výslech a objevení Tvého vytouženého místa u mých nohou.

PVC, Latex, Kůže, Uctívání punčoch (omezené), Foot Fetish, Rukavice, Lékařské hry, Anál, Mumifikace, Senzorická deprivace, Ball Busting, Trampling, Tickle Torture, Face slapping, Spitting, Face sittig (panties on), Breath Play, Výslechy, Věznění, Výchova otroka, Mučení, Tresty, Svazování, Lidský nábytek, Uniformy, Nucená feminizace, Pet Play, Voskové hry, Led ...
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/796-lady_caty_studio


Lady Caty
Lady Caty (29), Praha 3   
luciana.cz/lady_caty-105720

Diskrétní a bezpečné SM služby v plně vybaveném BDSM Studiu....


Lady Caty Studio
Lady Caty Studio Lady Caty Studio Lady Caty Studio Lady Caty Studio