U Suzy privat Pardubice

U Suzy privat Pardubice - 735 941 573

Typ podniku: Privát, Děčín
Ahoj ,zdravim vas panove . Vitejte na mem profilu. Pokud se neomluvis včas na domluvenou schůzku a nepřijdes budeš zablokovan a dalsi schuzka jiz nebude mozna. Pokud ti neberu telefon zavolam zpet. Jsem Suzy ceska holka .. 3 poprsí /přirodni/ Pokud máš rád masáž s teplim olejem /nuru/ telo na tělo masiruji cele tělo pri relaxačni muzice s happy endem (ukončení pusou nebo rukou)
V klasickým sexu ti nabídnu 69, oralek i hluboky ,vymena pozic ,libani dle sympatií, vystrik prsa zadek . Sex pouze s kondomem.
Pokudje je tvůj směr v sexu zaměřen na lehké SM hradky jsi u mě správně...nabízím pánský anal /dilda ruznych velikosti/ piss pouze aktivne/,oddalovani orgazmu,
dráždění bradavek,podvázaní,svazani,lehké mučení, bičik,pouta,svorky na bradavky .Dilator velikost S.M.L . Piss fetis .Veškeré pomůcky jsou dezinfikovane a připravené čistě pro dalšího klienta.

V klasice ti nabízím 69,oralek i hluboky, výměnu pozic,facesitting, ukončení možné na prsa zadek.
Neberu Romy. A jiné cizince.
Hygiena a čistota je u mě na 1 místě a totéž vyžadují i já po tobě, přijď mě navštívit do mého soukromí dostane se ti odměny od krásky. SEX POUZE S KONDOMEM! NENABIZIM SLUŽBU DO PÁRU. NEPŘIJIMAM KLIENTELU KTERA MA V TĚLE OMAMNE LÁTKY NEBO VĚTŠÍ MNOZSTVI ALKOHOLU!
Nedělám žádné rychlovky.
Celkem 1 slečna
luciana.cz/75-u_suzy_privat_pardubice


Suzy Suzy
Suzy (32), Děčín   
luciana.cz/suzy-483065

Ahoj zdravím pánové vítejte na mém profilu. Pokud se na schůzku nedostavis a ani se včas neomluvis,...


U Suzy privat Pardubice
U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice U Suzy privat Pardubice