Masáže Paragaté Praha

Masáže Paragaté Praha - 730 778 023

Typ podniku: Erotické masáže, Praha
Studio Paragaté je jedinečné svým týmem masérek, které procházejí tantrickými, BDSM a jinými kurzy. Masírují v ČR i v top zahraničních studiích. Dávání tantricko-erotických masáží je to, co je skutečně baví.

Práce se sexuální enegií-vzrušením je pro ně hra, kterou dokáží z běžného uspokojení povýšit na mnohonásobný orgasmus, extatický zážitek, napínavou atmosféru plnou vzrušení, péče i překvapení.

Známe dobře, to co už znáte jinde.
Víme ale, že ti náročnější klienti touží po vlídnějším přístupu, blízkosti a smyslných zážitcích, které jinde nenajdete. Uděláme tak pro vás ze smyslné masáže nezapomenutelný zážitek.

Tantrické masáže v našem pojetí jsou krásným a hlubokým erotickým zážitkem. Nejde o přehnaně duchovní EZOpřístup ani vám masérka nezakáže evakuovat. Naopak vám dopřeje dlouhou a opakující se vzrušující intimní masáž a pomůže vám se maximálně uvolnit a užít si péči, vzrušení i blízkost.

Smyslné BDSM masáže přináší napínavou hru. Nečekejte Drsnou vulgární dominu! U nás je BDSM přístup o odevzdání se a o hře mezi jemnou bolestí a vzrušením. Atmosféru podtrhuje smyslné prádlo masérky, hračky, ale i speciální masáže (foot a anal masáže které jsou u nás BEZ PŘÍPLATKU!!!)

Snadné objednání přes telefon, whatsapp nebo emailem (emailmin den předem).
Objednávací čas 8:00 až 21:00

Na adrese našeho studia nenajdete žádnou ceduli.
ZVONEK MASAZE

Lze platit hotově nebo před masáží převodem na účet.
Přijímáme poukazy a FKSP
Nepřijímáme platební karty
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/749-masaze_paragate_praha


Michaela Michaela
Michaela (26), Praha   
luciana.cz/michaela-295605

Míša je velice výjimečná a krásná masérka. Co napsala o sobě? "Hraju na saxofon, skládám hudbu,...

Mika Mika
Mika (36), Praha   
luciana.cz/mika-452877

Vítej a dovol mi vzít tě na dobrodružnou cestu k vlastní sexualitě a do hlubin tvého prožívání...


Masáže Paragaté Praha
Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha Masáže Paragaté Praha