Alex masáže pro muže Praha

Alex masáže pro muže Praha - 735 854 236

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 6
Zažij orgasmický dotek muže

Jsem energeticko-tantrický masér specializující se na muže, bez ohledu na tvou sexuální orientaci – heterosexuální nebo bi-curious – jsem zde pro tebe s absolutní diskrétností. Mým cílem je poskytnout ti zážitek plný uvolnění, vzrušení a harmonie s tvým tělem i myslí. Pokud by tvá paní chtěla být součástí masáže, rád se o to s tebou pobavím.

Nabízím 2 varianty masáže:

- 90 minut smyslné masáže pro muže - Body to Body Tato energeticko-tantrická masáž je zážitkem vědomých doteků a absolutního odevzdání se do mých rukou. Přináší celkovou relaxaci, uvolnění a propojení sexuální energie skrze naše těla. Po společné sprše se přesouváme na futon, kde probíhá hlavní část masáže. Na konci ti dám prostor pro osvěžující sprchu. V této variantě je očekávána úplná nahota nás obou. V této variantě je možnost také extra servisu ve formě masáže prostaty či bdsm prvků a to za příplatek.

- 60 minut orgasmického doteku muže Tato relaxační a orgasmická masáž se zaměřuje na kumulaci sexuální energie do tvých partií skrze mé dlaně. Poskytuje uvolnění a vzrušení. Po společné sprše se přesouváme na lehátko, kde probíhá hlavní část masáže. Na konci ti dám prostor pro osvěžující sprchu. V této variantě můžeš očekávat částečnou nahotu z mé strany.

Volba je zcela na tobě. Co opravdu hledáš? Toužíš po hluboké relaxaci a uvolnění, nebo chceš prozkoumat hlubší intimitu a smyslnost v rámci body to body zážitku? Mým cílem je přizpůsobit se tvým potřebám a poskytnout ti nezapomenutelný zážitek, který bude naplňovat tvé touhy a fantazie.

Kontaktní informace a místo masáže: Zcela diskrétní prostor se nachází na Praze 6, kousek od Vítězného náměstí. Nikdo nepozná, že jdeš na masáž. 100% diskrétnost a vysoká úroveň zaručeno. V případě zájmu mě prosím kontaktuj pouze skrze WhatsApp na čísle + 420 735 854 236. Pokud nemáš WhatsApp tak sms prosím, nevolat! Děkuji

Přijď objevit krásu a sílu orgasmu skrze mé tantrické doteky. Těším se na setkání, Alex.
Celkem 1 slečna
luciana.cz/707-alex_masaze_pro_muze_praha


Alex
Alex (30), Praha 6   
luciana.cz/alex-259261

I když jsi heterosexuální, třeba i ženatý, tak můžeš toužit po mužském doteku! Jsem tady pro tebe a...


Alex masáže pro muže Praha
Alex masáže pro muže Praha Alex masáže pro muže Praha Alex masáže pro muže Praha Alex masáže pro muže Praha Alex masáže pro muže Praha