DeLuxe Tantra masáže Lia

DeLuxe Tantra masáže Lia - 702 178 210

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Lia
Jmenuji se Lia, je mi 25 let, a specializuji se na tantrické masáže. Považuji se za smyslnou a něžnou. Zároveň sexy a bezprostřední dívku. Důležité je pro mě vytvoření výborného vztahu s klienty. Pocity souznění, důvěry a intimity, jsou pro mě samozřejmostí. Mám ráda dlouhé masáže, při kterých se ti mohu dostatečně věnovat, a vytvořit tak dostatečný prostor pro odstranění nahromaděné tenze, bloků a životního stresu.
Tantrická masáž
Základem tantrické masáže je mystery touch, navození hluboké relaxace, při které můžeme dojít do požadované pozitivní transformace a celotělového orgasmu. Jedná se o kombinaci doteků, masáže celého těla, kůže na kůži, tělo na tělo. Pokud si přejete, je součástí i intimní masáž lingamu/yoni, a to pečlivým dotekem a akupresurou.
Při masáži můžete vypustit problémy z hlavy a umožnit si hluboké spojení se sebou a svým tělem.
V případě, že probudíme smyslovou energii, nebude vybitá, ale využita k tomu, abyste se cítili hluboce milováni, uzdraveni a v pohodě, abyste pocítili dlouhodobou rozkoš, spojení a jako znovuzrození.
Celkem 1 slečna
luciana.cz/659-deluxe_tantra_masaze_lia


Lia
Lia (24), Praha 2   
luciana.cz/lia-874862

Lia Jmenuji se Lia, je mi 25 let, a specializuji se na tantrické masáže. Považuji se za smyslnou a...


DeLuxe Tantra masáže Lia
DeLuxe Tantra masáže Lia DeLuxe Tantra masáže Lia DeLuxe Tantra masáže Lia DeLuxe Tantra masáže Lia DeLuxe Tantra masáže Lia DeLuxe Tantra masáže Lia DeLuxe Tantra masáže Lia DeLuxe Tantra masáže Lia