TantraMantra Pardubice

TantraMantra Pardubice - 792 764 690

Typ podniku: Erotické masáže, Pardubice
Potřebujete vydechnout a načerpat energii? Objednejte se k nám a objevte kouzlo Tantrické masáže. Svěřte se do rukou našich profesionálních masérek a zažijte pocit znovuzrození. Masáž si můžete zpříjemnit o doplnkové masáže jako je kontaktní masaz(BODY TO BODY), kdy vás masérka bude masírovat celým svým tělem. Dále nabízíme i masáž PROSTATY nebo zazitkovou masaz intimnich partii. Dale v nasi nabidce naleznete i profesionalni kurzy Tantrickych masazi pro jednotlivce i pro pary.
Garantujeme, že budete odcházet plný blaha a radosti do života.
Masáž probíhá při svíčkách za doprovodu příjemné hudby.
Masáž je možné zažít s jednou nebo dvěma masérkami současně.

DOPORUČENÁ DÉLKA MASÁŽE JE 90 minut Zakladní Tantricky rituál. Hledáte-li hlubší prožitek, dopřejte si 120 minutovou masáž Mantra nebo delší.

NEPOSKYTUJEME ŽÁDNÉ SEXUÁLNÍ SLUŽBY, TAK SE PROSÍM NA NĚ ANI NEPTEJTE.!!!

Zveme Vás do našeho TANTRICKÉHO SALÓNU v Pardubicích nedaleko vlakového nádraží. Diskrétnost je u nás samozřejmostí. Zakládáme si na profesionalitě, z toho důvodu jsou naše masérky certifikované jak pro Tantrické masáže a další, tak pro sportovně - rekondiční masáže.

Co je to Tantrická masáž?
Pokud chcete prozkoumat a okusit jiné sféry Vašeho vnímaní, pocítit sebe a poznat krásy vědomého doteku, tak Tantrická masáž je to, co hledáte. Můžete přejít přímo do extáze nebo si vychutnat příjemné chvění a brnění celého těla. Nečekejte ale, že během hodinové masáže dokážete pocítit sebe. Tantrická masáž není o happy endu, jde o postupné budování vzrušení, kdy na konci masaze prijimajici zaziva prijemne vibrovani, brneni a hrejive teplo v celem tele. Muzete behem masaze pocitit, jak se zvětšuje Vase energetické tělo, kdy sebou fyzické tělo škube při záchvěvech pírka ve vzduchu, je to pocit extáze a splynutí s jednotou, který trvá hodiny.
I zde však může k vyvrcholení samovolně dojít, pokud přijímající nechává všem pocitům a emocím volný průběh. Sexuální energie se kterou se v průběhu masáže pracuje, je totiž jednou z nejsilnějších energií a pokud si dovolíme ji volně prožívat, může dojít i k různým emočním projevům. Poté už nejde jen o fyzické uvolnění ale i psychické.

Rozpis masérek Vám rádi sdělíme na zavolání.

Zažijte nezapomenutelný zážitek!

Budeme se na vás těšit.
Přejeme Vám krásný den
vaše Tantramantra. :*
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/635-tantramantra_pardubice


Julie
Julie (33), Pardubice   
luciana.cz/julie-231262

Cestu tantrických masáží jsem si zvolila, protože mi krásně zapadá do mého životního stylu a vnímání...

Katka Katka
Katka (38), Pardubice   
luciana.cz/katka-670182

Miluji přírodu hudbu a tanec. Po mé cestě masáží jsem se vydala před více jak deseti lety, kdy jsem...


TantraMantra Pardubice
TantraMantra Pardubice TantraMantra Pardubice TantraMantra Pardubice TantraMantra Pardubice TantraMantra Pardubice TantraMantra Pardubice TantraMantra Pardubice TantraMantra Pardubice TantraMantra Pardubice