Terez-ka Brno

Terez-ka Brno - 735 990 823

Typ podniku: Privát, Brno
Je tvá práce, zároveň i tvým koníčkem? Já to štěstí mám.Jsem Terez-ka s předností č.4 :) nabízím klasik sex a naprosto!! vše co k tomu patří.Není potřeba se ptát na (autoerotiku, oboustranný orál, mazlení, výstřik na prsa, toys, španel.sex,prádlo)to vše u mě k sexu patří.Extra služby(orál s koncem do pusinky, riming a fisting) Moje foto a videa jsou aktuální a ráda ti je ukážu.
NEREAGUJI NA SMS! Najdeš mě na Whatsappu( buď, trpělivý nestíhám odpověď hned, pracuji a opravdu nepiš, pouze "AHOJ" co na tohle, mám napsat? AHOJ? piš prosím, konkrétně co tě zajímá a vždy ti ráda, odpovím . Top je zavolat, pokud jsi se rozhodl. Může se stát, že to nezvednu a to jen proto, že opravdu pracuji a v tu chvíli telefon nechci řešit... Neměj, proto pocit, že ti to vzít nechci nebo podobně. Tohle, není seznamka a myslet si, že se mnou snažit spojit mě odradí, je hloupost. Ve firmách najdeš sekretářky, aby firma fungovala, já to vše musím dělat sama *22* (ale, vždy ráda) Pojďme se ochutnat... Pro mne, je důležité, aby muž voněl a byl příjemně naladěn.... O ten zbytek, se chci postarat JÁ... Můj cíl? Je tvůj, úsměv až se budeme loučit. Nikdy, nepracuji pokud, nejsem 100% naladena a v pohodě. Poznáš to tak, že mám vypnuty tel. a to znamená že mám volno... Pokud, se na pevno domluvíme a ty se nebudeš moct dostavit a neuznáš za vhodné, mě předem informovat... Měj, na paměti, že tě blokuji a víc už nemam zájem tě poznat. Peníze, jsou fajn ale můj charakter je víc než peníze. Když si domluvíš schůzku do banky nebo na úřadě... Určitě, si nedovolís se na to jen tak vykašlat.. Ne? Fanj, co jsem chtěla zmínit o sobě a co tě semnou čeká, jsem zmínila.. Teď, už se opravdu jen těším.. Na chvíle, co jsi vytvoříme jen my dva nebo tři??nic není problém.. Pusu T.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/539-terez_ka_brno


Terez-ka Brno
Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno Terez-ka Brno