Secret Room Masáže

Secret Room Masáže - 774 593 651

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
NYNÍ KE KAŽDÉ MASÁŽÍ 10 MINUT ZDARMA!!!
VOLEJTE 24/7 - PRACUJEME NON STOP
Přijměte srdečné pozvání strávit příjemné chvíle v našem luxusním masážním salonu. Pokud jednou vyzkoušíte naše unikátní masáže, už nikdy nebudete chtít jinak.

NABIZIME:
Klasická erotická masáž - Erotická masáž celého těla teplým olejem pomoci rukou.
Masáž tělo na tělo - Erotická masáž celého těla teplým olejem, při které se masérka pomalu klouže vlastním tělem po vašem těle pomocí vynikajících technik dotyku.
Pussycat masáž - Celotělová masáž teplým olejem, během které můžete líbat celé dívčino tělo včetně intimních partií.
Erotic mix masáž - Mix klasické erotické masáže, masáže těla na tělo a lingamové masáže.
Lingam masáž - Masáž čistě jen penisu, začínající lehkými doteky a proměňující se v olejovou masáž.
Nuru masáž - Erotická masáž celého těla se speciálním nuru gelem.
Masáž pro páry - Erotická masáž celého těla teplým olejem pro páry.)
Lesbická show masáž - Masáž prováděná dvěma profesionálními masérkami, která vám přinese dvojnásobné potěšení.
Masáž na hotelu(escort) - Erotická masáž provádíme v pohodli Vašeho hotelu.
+
EXTRA SLUŽBY

Co například vyzkoušet naší nejlepší masáž PUSSYCAT?
Erotická masáž Pussycat není obyčejná masáž, je to nenapodobitelný erotický zážitek pro muže, kteří se nespokojí pouze s přijímáním potěšení, ale rádi ho také rozdávají. Stačí jen vybrat si z našich masérek tu, která vám bude po všech stránkách vyhovovat, a můžete se společně oddat nekonečné rozkoši.

Nejprve si užijete jemné doteky masérky, jimiž bude zjišťovat nejcitlivější místa na vašem těle. Olejová masáž, při níž bude její nahé tělo klouzat po vašem, vám poskytne úžasnou relaxaci a zároveň ve vás probudí sexuální vzrušení a vzrůstající vášeň. Z pasivního pozorovatele se postupně stanete aktivním společníkem, krásné tělo vybrané dívky smíte zkoumat nejen očima, ale i dotyky a polibky. Žádné místo není tabu, dotýkat se a líbat můžete i intimní místa masérky. Právě sdílená rozkoš dělá z této erotické masáže zážitek, který budete chtít opakovat.

Absolutního vrcholu dosáhnete v poloze 69, kdy dívka různými technikami masíruje a laská váš penis, zatímco vy umocníte vzrůstající vzrušení a stupňující se rozkoš dotyky a polibky jejích intimních partií.

nebo se nechat doprovodit naší kráskou..

VIP COMPANY
Co může být lepší, než strávit čas ve společnosti překrásné neznámé. Příjemná atmosféra, nenucená debata, lehký flirt. Budete ji chtít, svlékat očima, představovat si erotické scény, kterých se společně účastníte. Beze všech pochybností budete toužit po pokračování tohoto večera masáží od Vaší společnice.
Vaše vzrušení bude zintenzivněno tantrickou masáží. Uspokojení z masáže je intenzivní díky příjemné muzice a přepychovým interierem
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/527-secret_room_masaze


Bella Bella
Bella (22), Praha 2   
luciana.cz/bella-607963

Krásná sexy blondýnka Bella! V její společnosti zapomenete na všechny problémy. Zamilujete se do...


Secret Room Masáže
Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže Secret Room Masáže