Juliana masáže Plzeň

Juliana masáže Plzeň - 792 354 694

Typ podniku: Erotické masáže, Plzeň
Jsem na dovolené, v červnu budu zpět, moc se na vás těším! :)

Sex ani oral neposkytuji. Dekuji za pochopeni. Nabízím smyslnou erotickou/tantrickou body-to-body masáž s horkým olejem (60, 90 nebo 120 min). Nejsnadnější komunikace je přes SMS nebo WhatsApp, můžete i volat ale ne vždy stihnu zvednou telefon.

Dobrý den, pánové a dámy,
jmenuji se Juliana, jsem masérka z Prahy a rozhodla jsem se přivézt svoje kouzlo i do Vašeho města. Masážím se věnují už 6 let, není to pro mě jen práce ale i životní vášeň. Nejvíc mě baví vidět mé klienty usměvavé, šťastné a zrelaxované. Miluji masáž tělo na tělo s prvky tantry, je to opravdu jedinečný zážitek nesrovnatelný s něčím jiným. Většina mých klientů říká že zažívají u mé masáže 2 až 3x silnější orgasmus než při sexu. Po takovém orgasmu nenastává pocit prázdnoty jak to může být při nezávazném sexu či masturbaci. Naopak se člověk cítí naplněný a ten pocit vydrží i celý den. Ke svým klientům se vždy chovám s úctou a to samé očekávám i od nich. Je to základ mojí práce. Masáž je jednosměrná, vy jste v pozici přijímajícího. Prosím plně se odevzdejte do mých rukou a užijte si tento okamžik, kdy je hýčkán každý koutek Vašeho tělo. Nebojte se, opravdu najdu všechny erotogenní body a aktivuji je něžným dotykem mých dlouhých tenkých prstů.

Tato služba je opravdu jenom pro muže kteří se chovají k ženám s úctou a dokážou pochopit sílu a krásu ženské energie.

Jako extra službu nabízím masáž prostaty. Masíruji taky i ženy.

Moc se na Vás těším!
Juliana

PS if you don't speak Czech, no problem, I speak fluent English
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/489-juliana_masaze_plzen


Juliana masáže Plzeň
Juliana masáže Plzeň Juliana masáže Plzeň Juliana masáže Plzeň Juliana masáže Plzeň Juliana masáže Plzeň Juliana masáže Plzeň Juliana masáže Plzeň Juliana masáže Plzeň