Geisha masáže Elis

Geisha masáže Elis - 774 384 674

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 10
Vítej majestátný muži! Zvu tě na smyslnou masáž, která je víc než jen strhující kombinací hýčkavých doteků a balzámu pro namáhané svaly. Zvu tě k osobnímu setkání kde Ty jsi v hlavní roli a Tvoje potřeba zastavit svět a uvolnit napětí tím nejpříjemnějším způsobem je mou misí.

Provedu tě prostorem, kde se Tvému tělu dostává přijetí takovému jaké je, navzdory nedokonalostem a slabostem, kde je Tvé osobnosti empaticky a beznárokově porozuměno bez dlouhého vysvětlování. Stačí se nechat vést a na chvíli udržet otevřené srdce a zklidněnou mysl - odměnou ti bude pocit lehkosti a jednoduchosti žití, vlna motivace překonávat obzory, elán čelit každodenním výzvám a extatický zážitek celotělového orgasmu.

Tantrická masáž v mém originálním pojetí je branou do světa bez předsudků a povinností, kde čas pozbývá významu a prázdnota je měkká a hřejivá. Pojď se mnou na chvíli utéct - a možná zjistíš, že není potřeba utíkat…

Hledáš úlevu od stresu ale klasická masáž nestačí? Potřebuješ zastavit vlak myšlenek, ale meditace ti nejde? Chybí ti laskavost doteků? Rád bys prozkoumal změněné stavy vědomí? Rád by ses naučil regulovat své tělo a jeho vzrušení? Potřebuješ dovolenou, ale nemůžeš si jí z různých důvodů dovolit? Potřebuješ masáž partií, kterým se konvenční masér vyhýbá? Pak je má originální tantrická masáž vhodná cesta pro Tebe.

Jmenuji se Eliška, jsem certifikovaná masérka se sedmiletou praxí u nás i v zahraničí a říkají o mě, že mám odzbrojující úsměv a zlaté ručičky ;). Masáže se odehrávají v útulí mé soukromé masérny, bez oděvu, bez peříček a rukaviček, bez rozplizlého eza. Anonymita a čistota zaručena.

Masáž zahrnuje:
- úvodní rozhovor
- dechové cvičení
- vedenou meditaci
- backscratch
- jemné i hloubkové masážní techniky s teplým olejem i bez oleje
- masáž hlavy a chodidel
- doteky rukama i tělem
- speciální techniky pro dlouhé a intenzivní vyvrcholení.

Objednání a více informací na telefonu 774384674. Objednejte se ideálně předem. Pokud nezvedám telefon, masíruji a ozvu se nazpátek.

NEposkytuji sexuální služby žádného druhu a to ani za příplatek.

Těším se na setkání s Tebou!
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/384-geisha_masaze_elis


Elis
Elis (29), Praha 10   
luciana.cz/elis-976208

Ahoj! Jsem Elis, certifikovaná, šikovná tantra masérka a pracuji nezávisle. Mám 5 letou zkušenost...


Geisha masáže Elis
Geisha masáže Elis Geisha masáže Elis Geisha masáže Elis Geisha masáže Elis Geisha masáže Elis Geisha masáže Elis Geisha masáže Elis