Příjem dívek do klubu v Břeclavi

Příjem dívek do klubu v Břeclavi - 737 199 000

Typ podniku: Nabídka práce, Břeclav
NIGHT CLUB LUCIE v Břeclavi přijímá nové dívky.Jedinou podmínkou je aby jsi měla více než 18 let.Jestli potřebuješ rychle vydělat peníze a užívat život naplno tak zavolej,napiš nebo jen prozvoň tel. .Můžeš taky WhatsApp.Taky můžeš napsat na email: nightclubbreclav@seznam.cz
Jsme jediný podnik ve městě u hranic s Rakouskem,takže máme hosty denně.Taky penízky dostaneš denně.Záleží jen na tobě kolik si vyděláš ale bude to hodně.Máme otevřen denní privát a večer podnik s barem.O hosty nemáme nouzi.
Ubytování ti zajistíme zdarma buď v podniku nebo kousíček od podniku.Můžeš si vybrat.Budeš mít vlastní pokoj se sprchou, WC,WiFi,TV atd.Taky můžeš používat zdarma pračku,kuchyň,posilovnu.Uklizečka ti uklidí pokoj když budeš chtít.
Jsme přátelský kolektiv.Jestli jsi ještě nebyla v takovém podniku ,rádi ti pomůžeme( oblečení,boty,finanční záloha první den atd..) a vše vysvětlíme.
Těšíme se na tebe.
zavolej,prozvoň nebo WhatsApp
email: nightclubbreclav@seznam.cz
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/338-prijem_divek_do_klubu_v_breclavi


Příjem dívek do klubu v Břeclavi
Příjem dívek do klubu v Břeclavi Příjem dívek do klubu v Břeclavi Příjem dívek do klubu v Břeclavi Příjem dívek do klubu v Břeclavi Příjem dívek do klubu v Břeclavi Příjem dívek do klubu v Břeclavi Příjem dívek do klubu v Břeclavi Příjem dívek do klubu v Břeclavi