Gaia tantra masáže

Gaia tantra masáže - 773 259 536

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 8
Proč si mne vybrat jako tantrickou masérku? Protože jsem top:) Dokáži dobře pracovat s energií a to je předpoklad pro celotělový nebo vnitřní extatický prožitek. Masáž je relaxační ale také energetická, intenzivní i jemná.
Máte zájem a chuť vyzkoušet něco jiného neprozkoumaného?
Pak vstupte do smyslného světa celotělové tantrické masáže. Zažijte to nejlepší z tantrické masáže. Vstupte do nového, neprozkoumaného prostoru a dopřejte svému tělu ještě neobjevený zážitek. Tantrická masáž probouzí a posiluje sexuální energii a umožňuje hlubokou relaxaci, kdy tělo vstupuje do samoléčebného a omlazujícího stavu. Tantrická masáž je povzbuzující a energetizující i uvolňující, doporučena pro muže, kteří chtějí prozkoumat tajemství tantry.
Kontaktujte mne telefonicky, jestliže máte další dotazy. Jsem k dispozici na WhatsApp. Emailovou schránku převážně nekontroluji.

Těším se na setkání a společně strávené chvíle s tantrou,
Gaia :)
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/314-gaia_tantra_masaze


Gaia Gaia
Gaia (29), Praha 8   
luciana.cz/gaia-148339

Nabízím vám vstoupit do smyslného světa celotělové tantrické masáže. Zažijte to nejlepší z tantrické...


Gaia tantra masáže
Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže Gaia tantra masáže