Masážní víla Kristin Brno

Masážní víla Kristin Brno - 704 504 770

Typ podniku: Erotické masáže, Brno
BRNO! Krásný den přeji...
Můj milý, jsem KRISTIN - Moravská žena- krev a mlíko, DIPLOMOVANÁ MASÉRKA.s dlouholetou praxi a zkušenostmi...;-)
Chceš se příjemně uvolnit a načerpat novou energii? Přijďt se ke mne odreagovat, zapomenout na všední starosti v této nelehké době či jen vypnout od práce... Masíruji v malém útulném bytě v KR.POLI. Naprostá diskrétnost a čistota je samozřejmostí..Specializuji se na TANTRA masáže, ale dělám taky Sportovní, relaxační, jemnou sensuální - smyslnou erotickou masáž celého těla, s teplým olejem s prvky TANTRY - elementy... Masáž je zakončená celkovou masáži intimních partií s ručním vyvrcholením....LINGAM ( speciální masáž penisu) Masáž spočívá v postupném oddalování vyvrcholení...buď s prostatou nebo bez...Uspokojení a vyvrcholení je zaručene mnohem, mnohem silnejší a intenzivnejší...Mou skutečnou specialitou je: PRÁVĚ LINGAM ;-) Masáže dělám s láskou, s citem, jemností až po tvrdou sportovní masáž. Nejraději pracuji s meditační-relaxační hudbou a při svíčkách... :-) Pokuď nezvedám telefon,tak jsem pravděpodobně zaneprázdněná - ozvu se nejdříve jak to bude možné...:-)

Jsem v KR.POLI V BRNĚ PRACUJI POUZE NA TERMINY PO-ČT OD 14 - 20hod. VOLAT MINIMALNĚ 90.MINUT DOPŘEDU, ALE NEJLÉPE DEN PŘEDEM.

Děkuji za pochopení. Těším se Tvá masážní-víla z Kr.pole...;-)
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/292-masazni_vila_kristin_brno


Kristin Kristin
Kristin (36), Brno   
luciana.cz/kristin-939366

BRNO! Krásný den přeji... Můj milý, jsem KRISTIN-Moravska žena krev a mlíko DIPLOMOVANÁ MASÉRKA s...


Masážní víla Kristin Brno
Masážní víla Kristin Brno Masážní víla Kristin Brno Masážní víla Kristin Brno Masážní víla Kristin Brno Masážní víla Kristin Brno Masážní víla Kristin Brno