Masáže pro muže Jihlava

Masáže pro muže Jihlava - 792 294 000

Typ podniku: Erotické masáže, Jihlava
Jste příznivci masáží? Tak jste zde správně. Masáže pro muže v centru Jihlava, hřejivé pohlazení po těle i duši. Nabízíme masáže pouze pro muže. Masáže pro muže relaxačně erotické s prvky tantry včetně vyvrcholení tj. Šťastného konce.

Mezi nabízené služby patří masáže celého těla, společná sprcha s masérkou nebo pouze sprcha, masáž penisu, masáž penisu za pomoci silikonového vajíčka, masáže relaxačně erotické, koupele s masáží pro muže, noční erotická masáž a masáž Dva kamarádi. Máte možnost vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví pro muže, zdarma ke všem erotickým masážím. Dle mužů, nejoblíbenější procedura je relaxačně erotická masáž, v čase 2 hodiny.

Přijďte spojit příjemné s užitečným. Prostory nové. Masáž probíhá na masérském lehátku, při svíčkách a příjemné relaxační hudbě. Společně strávený čas je beze spěchu, po celou dobu se Vám věnuje masérka Sára. Seriózní jednání, individuální přístup a diskrétnost jsou samozřejmostí. Neposkytujeme sexuální služby a sex.

PROVOZNÍ DOBA
Pondělí - Neděle: 9-17 hodin a noční erotické masáže vždy od 19-22 hodin.
REZERVACE MASÁŽE
Rezervace termínu na masáž, doporučujeme objednat se nejméně 2 - 4 dny dopředu nebo zkuste "štěstí" a kontaktujte nás. Objednávky se realizují prostřednictvím bezplatné aplikace WhatsApp nebo SMS zprávou, pokud se nedovoláte. Nepřijímáme-li hovor, zřejmě masírujeme. Odpovíme Vám hned, jak budeme na příjmu, avšak po 17 hodin již nevoláme zpět, ctíme Vaše soukromí. Kontaktujte druhý den.

Pro více informací navštivte naše webové stránky.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/28-masaze_pro_muze_jihlava


Sára
Sára (47), Jihlava   
luciana.cz/sara-995234

Jmenuji se Sára, 47 let, jsem obyčejná žena, baculatá, prsatá a empatická a popovídám si s Vámi o...


Masáže pro muže Jihlava
Masáže pro muže Jihlava Masáže pro muže Jihlava Masáže pro muže Jihlava Masáže pro muže Jihlava Masáže pro muže Jihlava