Smyslný dotek Lucie

Smyslný dotek Lucie - 728 316 020

Typ podniku: Privát, Praha 3
Zdravím Tě, mé jméno je Lucie,
jsem vnímavá, empatická i živelná, temperamentní a svobodomyslná, mladá žena.
Vždy jsem byla kapku dobrodružná povaha a díky tomu jsem si prošla celkem netradiční životní cestou, ať už v oblasti zdraví, sebepřijetí, vztahu k sobě a svému tělu, tak v partnerských/mileneckých vztazích.
Pomohlo mi to pochopit, že existují jisté věci mezi nebem a zemí a že nic se neděje jen a pouze náhodou a to mne přivedlo k práci s vědomou erotikou, která je mi smyslem, náplní, posláním.
Zajímám se o osobní rozvoj, individuální a vztahovou psychologii, zdravý životní styl, o práci s energiemi, Tantrický přístup k sexualitě, vědomý dotek, celostní smyslné masáže, transformující bdsm.
Jsem tu pro muže, pro které erotika znamená něco víc, než jen tělocvik bez prožitku a fantazie.
Pro Ty, kterým je bližší více osobní/lidský přístup a přirozenost, než dokonalá, ale studená profesionalita.
Nabízím celostní smyslnou erotickou masáž s Tantrickými prvky.
Setkání probíhá v mém soukromém bytě, kde si dávám záležet na příjemné atmosféře, svíčky, vůně, občerstvení a naprosté soukromí samozřejmostí.
Masáž trvá cca 1,5-2 hodiny, čas nijak striktně neřeším,
chci, aby vše probíhalo v klidu a pohodovém duchu.
Pokud jsi u mne poprvé, vždy začínám úvodním rozhovorem u čaje či kávy, kde probereme jaký je Tvůj záměr, s čím ke mne přicházíš a co by jsi si přál v průběhu našeho setkání prožít nebo v čem posunout hranice.
Erotická masáž u mne neznamená pouze masáž intimních partií, ale celostní smyslnou masáž, kde se věnuji Tvému celému tělu, Tvým pocitům a vjemům.
Můžeš u mne prožít úvodní Tantrický rituál, při kterém se na sebe více naladíme a kde si Tě jemně uvolním, postupné zcitlivění těla horkými žínkami či různými hebkými předměty (peříčka, kožešinky, šátek, sarong, štětce), pomalou smyslnou celotělovou masáž nahřátým olejíčkem, doteky rukama i tělem, masáž intimních partií, skrze kterou Tě povedu k co nejvíce intenzivnímu prožitku, k silnějšímu vnímání tvého těla a vzrušení, práci se sexuální energií, oddalování vyvrcholení či rozvedení sexuální/životní energie po celém těle.
Vědomou erotiku vnímám jako celek, sama sebe nikam nezařazuji, jsem průvodkyní do světa relaxu a uvolnění, něhy a vášně.
Nikdy nemám předem daný \"scénář\", protože každý je individuální a potřebuje něco jiného, proto je i každé setkání jiným, jedinečným a originálním zážitkem.
Jsem tu, abych Ti rozzářila den a dodala pozitivní energii skrze dotek.
Není pro mne důležitý Tvůj věk, vzhled a jiné předsudky, ale o to více mi záleží na vzájemném respektu, fér jednání, upřímnosti, souznění a porozumění.
Konkrétní domluvu preferuji telefonicky, to nám oběma napoví více.
Těším se na setkání!
Celkem 1 slečna
luciana.cz/263-smyslny_dotek_lucie


Lucie Lucie
Lucie (26), Praha 3   
luciana.cz/lucie-133669

Zdravím Tě, mé jméno je Lucie, jsem vnímavá, empatická i živelná a svobodomyslná mladá žena. Jsem...


Smyslný dotek Lucie
Smyslný dotek Lucie Smyslný dotek Lucie Smyslný dotek Lucie Smyslný dotek Lucie Smyslný dotek Lucie Smyslný dotek Lucie Smyslný dotek Lucie