Masáže Sandra Praha

Masáže Sandra Praha - 776 236 298

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 3
Přijďte se nechat hýčkat!!

Nebaví vás klasická erotická masáž, při které po vás masérka jen rozpatlává olej? Nebo příliš ritualistická a odtažitá tantrická masáž, kde vás masérka zdálky lechtá peříčky?
Potom vás zvu ke mě!

Jmenuji se Sandra a masáže jsou mou vášní.
Mám za sebou kurzy klasických, sportovních a rekondičních, shiatsu, reiki i tantrických masáží.
Přes všechno vzdělání je dle mě nejdůležitějším aspektem otevřenost a schopnost napojit se na Vás, Vaši energii a aktuální fyzické i psychické potřeby. Mé masáže tak mohou být hravé, spontánní, uklidňující i živelné. Ráda experimentuji, kombinuji a propojuji všechny přístupy.
Věřím, že budete z mých masáží odcházet odpočatí, rozzáření a plní života.Pravá tantra masáž vychází ze starodávná praxe. Kombinuje prvky tantrické filozofie, dotekovou terapii a energetickou práci. Je zaměřena na celkovou harmonii a vyvážení těla, mysli a duše.
Tato masážní technika se liší od běžných masáží tím, že se zaměřuje na rozvoj a harmonizaci sexuální energie, známé jako kundaliní energie. Pravá tantra masáž zahrnuje jemné doteky, které působí na energetická centra (čakry) a kanály v těle, s cílem uvolnit blokády a obnovit volný tok energie.
Pravá tantra masáž může člověku poskytnout několik výhod a přínosů. Mezi ně patří:
1. Osobní rozvoj: Tantra masáž může pomoci zlepšit sebeuvědomění a sebepřijetí. Může posílit sebevědomí a vytvořit prostor pro sebepoznání a transformaci.
2. Relaxace a snížení stresu: Doteky a energetická práce tantra masáže pomohou uvolnit napětí v těle a umožní hlubokou relaxaci. To může vést ke snížení stresu, úzkosti a celkového zlepšení duševního blaha.
3. Harmonizace energie: Tantra masáž se zaměřuje na harmonizaci a vyvážení životní energie v těle. Tím se může dosáhnout zlepšení celkové vitality, životní síly a rovnováhy.
4. Prožitek blaženosti: Tantra masáž může přinést intenzivní a rozšířené prožitky blaženosti a extáze. Pomáhá otevírat cesty pro intenzivnější smyslové a energetické zážitky a tím zlepšit intimní život.

Prosím, zdržte se dotazů na jakékoli jiné služby sexuálního rázu mimo výše popsanou masáž. Nic mimo to nedělám.
Celkem 1 slečna
luciana.cz/243-masaze_sandra_praha


Sandra Sandra
Sandra (32), Praha 3   
luciana.cz/sandra-493199

Přijďte se nechat hýčkat! Nebaví vás klasická erotická masáž, při které po vás masérka jen...


Masáže Sandra Praha
Masáže Sandra Praha Masáže Sandra Praha Masáže Sandra Praha Masáže Sandra Praha Masáže Sandra Praha Masáže Sandra Praha