Jesica privát

Jesica privát - 702 307 927

Typ podniku: Privát, Praha 4
Ahoj jmenuji se Jessica - mám 33/165/52 4ky BI upravená, čistotná, zvu k sobě zajištěné muže jenom do 50let, ženy nebo pár na příjemný relax, foto je originál. Noc dělám jen po tel.. dohodě - pouze pro solventní !!!
Co můžeš u mě zažít - hlavně příjemný relax spojení s erotikou. Moje nabídka je rozmanitá začíná příjemným rozhovorem pak v ložnici autoerotikou s pěkně velkým vibrátorem nebo striptízem, klasickým sexíkem, různými polohami, mám ráda análek i hlubokej o to víc ještě miluju sandwich, lehké S / M můžu také, mám ráda něžnost ale i divokost. Velké přirození mi problém nedělá. Lízání jeskynky, análku pouze v případě, že jseš hladce oholen. Můžeme zkusit i hry fantazii se meze nekladou. Nejsem klasický privátek to znamená, že funguji jen po tel. dohodě - dá se se mnou dohodnout i brzy ráno ale max. do 21.Escort, doprovod nedělám. CZ, GER.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/219-jesica_privat


Jesica
Jesica (37), Praha 4   
luciana.cz/jesica-221675

Nová adresa !!!!!!!!!!! Ahoj jmenuji se Jesicca - mám 29/165/52 4ky BI upravená, opálená, čistotná,...


Jesica privát
Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát Jesica privát