Avalon masáže

Avalon masáže - 737 909 096

Typ podniku: Erotické masáže, Praha
PRIVÁTNÍ GENTLEMANSKÝ KLUB AVALON.

V Avalon klubu se můžete těšit na naše krásné masérky, které se o Vás postarají v luxusních a nadstandardně vybavených pokojích. Dále pro Vás máme naše privátní SPA ve kterém nechybí sauna, bazén s protiproudem, výřivkou, masérnou a příjemnou odpočívarnou. Pro Vaše pohodlí a zábavu nechybí ani televize s karaoke. Příjemnou atmosféru a odpočinek můžete najít v našem baru s vodními dýmkami a krbem

ETIKA
Zákládame si na na tom, aby každý náš host se citíl královsky a proto naše služby odpovídají nejvyšší kvalitě a nejlepším možným standardům. Ke každému hostu se chováme s nejvyšší diskrétností a proto se nikdo nedozví, že náš club navštěvujete nebo jak rádi relaxujete po těžkém dni.

Masáže
naše krásné dívky se o Vás postarají v luxusně zařízených pokojích pro Vaše největší pohodlí tu jsou v každém pokoji připraveny sprchy a o pocit luxusu se postará příjemné a intimní LED osvětlení doplněné designerském nábytkem a výbavou.

Spa
V našem SPA najdete bazén s protiproudem a výřivkou, saunu, masérnu a odpočívárnu.

Relax
Relaxovat u náš můžete s kvalitními alko a nealko nápoji, vodní dýmkou v barové části s TV kde Vám zaručeně neunikne živý přenos oblíbeného sportu nebo jen tak posedět u krbu.

Hygiena
Před každou a po každé masáži je povinná koupel ( sprcha). Každý náš pokoj je po každé mašázi vydesinfikován a uklizen, aby byl v nejvyšší kvalitě připraven pro dalšího klienta.
Celkem 4
luciana.cz/184-avalon_masaze


Andre Andre
Andre (23), Praha   
luciana.cz/andre-673474

Jmenuji se Andre. Jsem z Prahy. Je mi 23 let, jsem bisexuál se sportovní postavou. Nabízím nejlepší...

Daniela Daniela
Daniela (27), Praha   
luciana.cz/daniela-202755

Ahoj, jmenuji se Daniela. Je mi 27 let. Křehká, štíhlá dívka s nádhernými prsy. Výška 167 Kg...

Katerine Katerine
Katerine (22), Praha   
luciana.cz/katerine-627751

Dobrý den. Jmenuji se Katerina. Přijímám v útulném domácím prostředí. Pokud jste skutečný Amatér a v...

Valerie Valerie
Valerie (18), Praha   
luciana.cz/valerie-890084

Příjemný masáž celého těla s oleji. Drobná něžná dívka, Naposledy ve sféře. Miluji mužskou pozornost...


Avalon masáže
Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže Avalon masáže