Čarodějka Ali ČB masáže

Čarodějka Ali ČB masáže - 728 827 382

Typ podniku: Erotické masáže, České Budějovice
VE STUDIU JSEM POUZE NA OBJEDNÁNÍ. VOLEJTE PROSÍM ALESPOŇ DEN DOPŘEDU. Zde najdete speciální tantrické masáže s terapeutickým dosahem pro ženy i muže. Ráda uvítám muže na úrovni, kteří hledají nevšední zážitek. Tantra je tak široká, jak široký je svět a já mám tolik tváří, co je barev duhy. Najdeš u mě doteky lehoučké, něžné, pečující, které pohladí a hýčkají tvoje zraněné vnitřní dítě, nebo tě spíš lákají smyslné doteky zkušené, zralé ženy? Chceš poznat závratnou výši vášně? Vrátím, ti svým dotekem tvou mužskou důstojnost, pocítíš absolutní přijetí a všeobjímající lásku. Možná tě zlákají až ty nejdrsnější doteky, touha propadnout se do hlubin totálního odevzdání a zažít moji nadvládu? Vše se děje v tom nejvyšším respektu, protože ctím v každém těle, v každém člověku, čistou, potřebnou, toužící bytost.
Miluji tantru jako bránu ke svobodě. Jako cestu jak objevit a uzdravit sama sebe. Jak žít barevný, šťavnatý život a plně si užívat vlastní spontaneitu a vše, co život přináší. Máš odvahu se se mnou svézt na tomto tobogánu?
Milé ženy možná i pro vás mám překvapivou paletu zážitků. Citlivě léčím traumata, sníženou citlivost v oblasti pánve, chybějící orgasmus nebo jen nepřijetí vlastního těla, neschopnost užít si intimní chvíle či jiné potíže. Pokud jste ostýchavá, tak v bezpečném prostředí a s maximálním porozuměním pro vaše potřeby se můžeme podívat na zoubek vaší vášni.
Tantra je jednostranná masáž a žádné další sexuální služby nejsou v nabídce. Děkuji za pochopení.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/1174-carodejka_ali_cb_masaze


Alena Alena
Alena (53), České Budějovice   
luciana.cz/alena-267045

VE STUDIU JSEM POUZE NA OBJEDNÁNÍ. VOLEJTE PROSÍM ALESPOŇ DEN DOPŘEDU. Zde najdete speciální...


Čarodějka Ali ČB masáže
Čarodějka Ali ČB masáže Čarodějka Ali ČB masáže Čarodějka Ali ČB masáže Čarodějka Ali ČB masáže Čarodějka Ali ČB masáže Čarodějka Ali ČB masáže Čarodějka Ali ČB masáže