Relax masáže

Relax masáže - 731 362 456

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 6
Jmenuji se Terka,
Ráda bych tě přivítala s úsměvem a milým přístupem u mě v bytečku na uvolnujicí a relaxační masáž.Soukromi, příjemná hudba,něha,péče,osobní kontakt a domluva s vstřícnosti.Slastný zážitek při hudbě a svíčkách Ti
poskytne svůdná blondýnka pomocí různých druhů vzrušujících doteků.
Přijď' si vychutnat vzrušující a uvolňující erotickou masáž, Body to Body masáž celým mým tělem, kde si Tě Budu hýčkat, dráždit svými doteky, nehty a mými ňadry.
Součást masáže je Masáž Lingamu:
Lingam je označení pro penis ve starodávném jazyku sanskrt. Masáž pohlaví a Intimních partií rozproudí tvoji sexuální energii a má blahodárný vliv na tvoje tělo. Během intimní masáže se do tvého těla vyplaví pozitivní hormony, které tě na dlouhou dobu nabijí energií. Příjemnou atmosféru navozuje příjemný tón relaxační hudby, tlumená světla a vůně vonných svíček. Poté rozehřeji své hbité prsty začínám používat techniky, které zajistí důkladné prokrvení penisu, příjemnou relaxaci a naprosté uvolnění. Cílem není okamžité vyvrcholení, ale naopak oddalovat rozkoš co nejdéle. Masáž je následně zakončena vyvrcholením a přívalem nové pozitivní energie. Vzrušující a nezapomenutelný zážitek se zralou a zkušenou masérkou Tě přivede na vrchol blaha. Ráda ti zpestřím den, svými něžnými dotyky. Doporučuji se objednat na určitou hodinu, ať máte jistotu, že termín bude volný.
Těším se na Tvou milou návštěvu.
Terka

!!!!! NA SMS NEREAGUJI !!!!!
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/1152-relax_masaze


Terka
Terka (38), Praha 6   
luciana.cz/terka-763027

Jmenuji se Terka, Ráda bych tě přivítala s úsměvem a milým přístupem u mě v bytečku na uvolnujicí a...


Relax masáže
Relax masáže Relax masáže Relax masáže Relax masáže Relax masáže