Sabina masaže Praha

Sabina masaže Praha - 776 689 411

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Ahoj jmenuju se Sabina jsem 27_leta certifikovaná masérka ,jsem milá slečna, se kterou zažiješ příjemné setkání na úrovni. Jedná se o relaxačně-erotickou celotělovou olejovou masáž s prvky tantry a sportovní masáže. Masáž je vcetne ruční luxusní specialni STIMULACE penisu'lingam s oddalováním orgasmu.
* Nabízím Vám nejlepší masáž v životě a masíruji ZCELA NAHA.Jedná se o relaxačně-erotickou celotělovou olejovou masáž s HAPPY End. Vědomý pomalý dotek s teplým olejem.
* Masaž dělám hahym naolejovaném tělem ,masiruji celým svém tělem (loktama,kolenama,používám kolečky prstu pro vzrušení ),kloužu po tobě zadečkem a prsami.
* Zavolej a přijď z relaxovat své tělo, načerpat pozitivní energii. Každý potřebuje občas vypnout, je jen najít ten správný způsob. Jsem komunikativní . Můžeš se mě dotýkat,a třeba masírovat i mne ,společná sprcha v ceně masáže..
* Dělám i extra : masaž prostaty -footjob,fetiš nožiček,pis,pussycat .
* Individuální přístup ,Těším se na vaši návštěvu
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/1121-sabina_masaze_praha


Sabina Sabina
Sabina (27), Praha 2   
luciana.cz/sabina-277873

Ahoj jmenuju se Sabina jsem 27_leta certifikovaná masérka ,jsem milá slečna, se kterou zažiješ...


Sabina masaže Praha
Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha Sabina masaže Praha