Andělská Masáž ČB

Andělská Masáž ČB - 735 578 861

Typ podniku: Erotické masáže, České Budějovice
Vypsány směny na mesíc KVĚTEN!
Odměna nezapomenutelným zážitkem? Ano! Udělejte si radost a přijďte k nám na skvělou uvolňující masáž v centru Českých Budějovic. Nabízíme brilantní Tantrické masáže zahrnující masáž Vašich intimních partií.
Tantrická masáž je sensuální energetická masáž, při které pocítíte naprosté uvolnění a přijetí, něhu a lásku zároveň. Během sezení dochází k propojení energií, včetně životně důležité sexuální energie ve formě velice příjemných vln. Záleží nám na KVALITĚ, né kvantitě prováděných masáží, proto si vyhrazujeme na každého dostatek prostoru, jelikož máme individuální přístup a je pro nás energie každého z Vás vzácná a důležitá. Dáváme klientovi stoprocentní péči výměnou za Vaši důvěru. Je libo káva, čaj nebo drobné občerstvení?
V naší nabídce naleznete několik druhů masáží v různých kombinacích (masáž body to body, rituál pěti smyslů, masáž prostaty..) Nově v naší nabídce metoda Acces Bars, Dark Masáž, Aromaterapie, Muzikoterapie a také pořádání kurzů pro páry (více informací po emailu).

Rozpis směn na březen na KVĚTEN:
Vivien 14-15.5;
Vendy 16-19.5;
Viktorie - 7-8.5, 28-29.5;
Soňa - 8-9.5, 16-18.5;
Hela 12-13.5, 23-26;
Hanka 10-11.5, 30-1.6;
Smile 2-6.5;
Thea 2.4.5;
Izabell 5-6.5;
Alexis 21-22,27.5;
Ali - 19-20.5

U nás se můžete spolehnout na diskrétnost a profesionální služby certifikovaných masérek.
Jiné než masérské služby neposkytujeme, tak se na to prosím neptejte. Pro více info a ceník použijte prosím e-mail nebo pro rychlejší komunikaci můžete zavolat:-) Nově pro Vás připravujeme možnost platit platební kartou.
Věříme, že návštěva našeho studia pro Vás bude nezapomenutelná a vždy se k nám rádi vrátíte strávit úžasné chvíle pod vedením zkušených a empatických terapeutek.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/1119-andelska_masaz_cb


Bella
Bella (29), České Budějovice   
luciana.cz/bella-101626

Ahoj, jsem Bella. Vítám Tě u mě na profilu ,jsem tantrická masérka a budu o Tebe pečovat a obklopím...

Viktorie
Viktorie (27), České Budějovice   
luciana.cz/viktorie-576303

Ahoj, mé jméno je Viky a ráda tě přivítám na mé Tantrické masáži. Tantra nejsou jen masáže, ale...


Andělská Masáž ČB
Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB Andělská Masáž ČB