Tantra Mantra ČB

Tantra Mantra ČB - 792 764 690

Typ podniku: Erotické masáže, České Budějovice
Hledáte dokonalý relax a uvolnění, či rozšíření obzorů a rozvoj?
Jsme síť profesionálních masážních salonů v Pardubicích, Olomouci a Českých Budějovicích.
Nabízíme širokou paletu služeb přímo na míru pro jednotlivce i páry.
Naší prioritou je maximální kvalita a úroveň.
U nás se můžete s důvěrou odevzdat do rukou zkušených masérek.
Tělo, mysl a duše jsou jako spojená nádoba a nelze je oddělit. Pokud strádáme na fyzické, mentální či duchovní úrovni, projeví se to celkovou absencí vitality, radosti a lehkosti v našem životě. Dnešní doba klade obrovské nároky na výkon a nedovoluje nám chybovat. O to více je třeba dopřávat si pravidelnou péči a regeneraci. Dotek je základní lidskou potřebou a navíc má obrovský potenciál léčit, je-li vědomý. Všichni si zasloužíme zahrnout pocitem naprostého přijetí a láskyplné péče. Přesně to vám s radostí nabízíme. Vítejte.

Nabídka služeb:
tantrické masáže pro jednotlivce, páry, skupiny
relaxační masáže pro jednotlivce, páry, skupiny
kurzy a školení individuální a skupinové (více informací na našich webových stránkách)

Co od masáže můžete očekávat:
Naše tantrická masáž vás plně přenese do přítomného okamžiku, do těla. Myšlenky postupně odplynou jako mraky a vy si tak můžete užít jedinečný moment, kdy nemusíte vůbec nic. Jen se nechat hýčkat a vnímat rytmus svého vlastního těla. To k nám často promlouvá, ale my ho ve shonu a spěchu všedních dní neslyšíme. Dovolit si ho cítit, vnímat a poslouchat, je důležitý krok na cestě k harmonickému životu.
Každé setkání začíná rozhovorem a vzájemným naladěním s masérkou. Je to prostor pro sdělení vašich očekávání, přání a potřeb. Vaše masérka vám zároveň přiblíží způsob své práce a domluvíte se společně na průběhu masáže. Každá masérka nabízí svou jedinečnou esenci, zkušenosti a dovednosti, proto masáž nikdy nebude úplně stejná. Všechny naše masérky jsou ale profesionálně zaškoleny a na vysokou kvalitu se tak můžete vždy spolehnout.
Samotná masáž má mnoho vrstev. Zažijete úvodní rituál ve stoje, kdy z vás masérka skrze jemné doteky a práci s dechem sejme tíhu uplynulého dne. Pak už se můžete těšit na tanec doteků, mnoho krásných smyslových vjemů a důkladnou olejovou masáž celého těla.
Vaším jediným úkolem je přitom plně se odevzdat a užít si roli přijímajícího, což se vám v běžném životě sotva poštěstí. Soustředíte se na sebe a své prožitky, je to cenný čas jen pro vás.
Součástí rituálu je i intimní masáž. Naše intimní partie jsou přirozenou součástí těla a i ony si zaslouží péči a potěšení. Cesta je zde cílem, proto neexistuje dobrý nebo špatný výsledek. V pořádku je vše, co se děje přirozeně a na co je vaše tělo připraveno. V intimní oblasti se také ukládá mnoho napětí, bloků či traumat. Ty se mohou v tomto bezpečném prostoru pomalu ale jistě rozpouštět.
Nemusíte se bát, že ihned po intimní masáži vše končí a vy musíte vyrazit do sprchy. Celá masáž je zakončena tak, aby energie v těle proudila harmonicky. Na závěr je vždy prostor pro doznění, relaxaci a sdílení.
Pro masáže používáme jen kvalitní přírodní mandlový nebo kokosový olej.

Neváhejte se objednat.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/1041-tantra_mantra_cb


Adel Adel
Adel (29), České Budějovice   
luciana.cz/adel-294984

Zdravím Vás, mé jméno je Adéla. Narodila jsem se ve znamení Štíra a mám kolem sebe ráda spokojené...

Sandra Sandra
Sandra (32), České Budějovice   
luciana.cz/sandra-885919

Pokud máš volnou chvilku a potřebuješ se odreagovat, přijď ke mě na příjemnou Tantrickou...


Tantra Mantra ČB
Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB Tantra Mantra ČB