Radka - 730 778 023

  • Podnik: Studio Paragaté Masáže
  • Věk: 23, Výška: 166 cm, Váha: 52 kg, místo: Praha 3
  • Služby: Masáž
  • Jazyky: CZE, ENG, RUS
Jsem Radka, mladá masérka, kterou zaujal tantrický přístup masáže. Paragaté je krásné studio, kde se cítím dobře. Baví mě dělat mužům dobře a být hravá, smyslná i jemná. Erotická energie pulzující během celé masáže se mi moc líbí. Tantře se věnuji už delší dobu, a tak umím zařídit opravdu krásný a smyslný zážitek na který budete dlouho vzpomínat. V tantrické masáži se mnou budete postupně poznávat umění prodlužování potěšení a dráždění smyslů, intenzitu a autenticitu doteku a blízkosti. ?

Masáž prostaty a foot masáž si u nás užiješ bez příplatků!
Na sprchu a rozhovor dostaneš k většině masáží 30 minut ZDARMA navíc a každá masérka v Paragaté prochází masážními kurzy a kurzy intimních masáží.
Tak na co čekáš?

NEVOLEJ NÁM, KDYZ CHCEŠ SEX.
Jsme profesionální EROTICKÉ, TANTRICKÉ I BDSM MASÉRKY, které procházejí skvělými kurzy erotických masáží. Postaráme se o to, aby masáž u nás ve studiu byla pro Tebe tím nejpříjemnějším zážitkem.

Do not call us because YOU WANT SEX.
We are professional EROTIC, TANTRIC AND BDSM MASSEUSES who go through many erotic massage courses to offer you an even better and more ecstatic experience at our studio:)

LANGUAGES: CZECH, SLOVAK, ENGLISH, SPANISH
Poslat vzkaz pro dívku: Radka
luciana.cz/765-studio_paragate_masaze
Radka je z podniku Studio Paragaté Masáže
Celkem 3 slečny


Radka
Radka Radka Radka