Luciana - 773 989 773

  • Podnik: Rozpalující masáž
  • Věk: 25, Výška: 172 cm, Váha: 65 kg, místo: Brno
  • Služby: SM, Masáž
  • Jazyky: CZE, ENG, GER
ROZMRAZÍM VAŠE ZTUHLÉ TĚLO - Ďáblík, který vás přivede do nebe.
ROZPÁLÍM VŠECHNY VAŠE SMYSLY. Jsem 25letá ďáblice co si ráda hraje a taky hezky zlobí. Rozbouřím vaše hormony svým rozpáleným tělem, na které mi nanesete olej úplně všude, kde to máte rádi. V mé rozpálené náruči z Vás spadnou všechny starosti a necháte se unášet na vlně slasti, chtíče, ztopořených bradavek a mokrého klína. Celou dobu se můžete oddávat nepopsatelné rozkoši. Budete si přát, aby Vašich 90 minut ďábelské masáže nikdy neskončilo. Propátrám všechny Vaše tělesné partie hlazením, třením i klouzáním tělo na tělo. Možností máte nespočet, tak si je pojďte se mnou vyzkoušet... V mém originálním podáni EROTICKO-TANTRICKÉ MASÁŽE spolu úplně roztajeme vzrušením, které vypukne v několikanásobný, intenzivní orgasmus!!!
OBOUSTRANNÁ OLEJOVÁ MASÁŽ s třením těl, trvá úžasných 90 minut, s mozností prodlouženi a poskytuji. Základní cena na 1 h. Každý týden pro vás mám také NOVÉ PŘEKVAPENÍ, které ještě prodlouží dobu Vašeho HÝČKÁNÍ, tentokrát Vám ještě před masáží, nyní poskytnu 10 minutovou INDICKOU PROTISTRESOVOU MASÁŽ HLAVY jako BONUS.
Tento týden týden vás uvítám v novém rajcovním spodním prádle, kde si mě postupně sami svléknete... a to je teprve začátek… zajímá Vás, jak tento perverzní příběh pokračuje?
Kdykoliv zavolejte a objednám Vás. Vyzkoušejte si tento JEDINEČNÝ ZÁŽITEK se mnou. Možnost objednání i klasické relaxační masáže (jsem certifikovaná masérka). Existuje mnoho kombinací, jak příjemně ztrávit čas v mé přítomnosti.
Jsem téměř pořád vlhká, čekám na vaše velké, mužné ruce, dlaně a prsty co mě dokonale sevřou (můžete přinést i hračku, kterou společně vyzkoušíme, pokud z toho budete mít požitek)
Čekám Vás v klidném, stylovém a intimním prostředí. Vytvořím vám pohodu a budete pozitivně naladěni sexuální energií, které necháme volný průběh, abyste si to náležitě užili.
Těším se na Vaše přání… SANDRA
Brno, Bohunice u CAMPUSU

Poslat vzkaz pro dívku: Luciana
luciana.cz/585-rozpalujici_masaz
Luciana je z podniku Rozpalující masáž
Celkem 4


Luciana
Luciana Luciana Luciana