Dotek VeSmíru

Dotek VeSmíru - 704 153 289

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Dotek VeSmíru
*energie, sexuální alchymie, šamanismus*

Nejrychlejší způsob, jak mě můžeš kontaktovat, je napsat na Whatsapp: +420704153289 nebo na email: dotekvesmiru@gmail.com

Nabízím:
TANTRICKÁ SETKÁNÍ
KONZULTACE O SEXUALITĚ A VZTAZÍCH

O mně
Jsem žena s bohatou ženskou energií, hlubokým nacítěním a silnou empatií. Jsem senzitivní člověk, který pracuje nejen s fyzickým tělem, ale především s energetickým. Miluji muže opečovávat a skrze můj dotek jim dávat lásku a něhu, které je tolik zapotřebí. S otevřeným srdcem se snažím přistupovat ke každému člověku a být prostředníkem na cestě do jeho nitra. Inspiruji svou cestou a vlastní praxí.

Pro koho jsou setkání se mnou určené?
Pro muže, kteří na sobě fyzicky a mentálně pracují a chtějí se posouvat dále. Zajímají se o své zdraví, o dechové techniky – WH, holotropní dýchání či otužování, zdravou stravu, cvičení, jogu, meditace atp. Zároveň jsou setkání laděná i pro muže, kteří jsou vyčerpaní z práce a chtějí na chvilku jen vydechnout v ženské milující náruči, odpočinout si, na nic nemyslet a nechat se jen opečovávat. Pro ty, kteří touží po uctění svého mužství jemným způsobem.

TANTRICKÁ SETKÁNÍ
Délka od 2h – 4h, na začátku je vždy rozhovor v délce 30 – 60min, záleží s jakým záměrem a tématem pracujeme.
Podle záměru pak pracujeme s fyzickým a energetickým tělem. Nejčastěji je to:
- dosycení se v ženské náruči, opečování, hlazení, uctění penisu jemnými doteky
- dýchání, vedená meditace, rozvádění energie, práce s vizualizací a energíí v těle
- orgasmická meditace, zcitlivování penisu, propojení srdce a penisu, uctění mužství
- výuka tantrických technik, dechových techniky, vizualizace, meditace, princip polarity ve vztahu, energetické orgasmy, změněné stavy vědomí, nabíjení těla energií

KONZULTACE O SEXUALITĚ A VZTAZÍCH
Délka 30 min – 2h
Povídáme si na určité téma, které řešíte v oblasti sexualit a vztahů. Mění se naše mentální nastavení, přichází nové úhly pohledu na danou situaci, muž se stává aktivním tvůrce situace a stoupá postupně do své síly.
Nejčastěji otázky spojené:
- s oddálením ejakulace, předčasná ejakulace při styku se ženou, tlak na výkon při milování
- neschopnost se hluboce uvolnit a vypnout hlavu, stereotyp při sexu, konec přitažlivosti ve vztahu, sexuální neuspokojení
- nadměrné množství nevybouřené sexuální energie, pokles libida, problémy s erekcí
- stres v práci, necitlivost penisu – potřeba pouze rychlých stimulů, závislost na pornu
- potřeba něhy a lásky v životě, pochopení ženské podstaty, jak si stoupnout do své mužské síly
Reference

Z tantry
Před časem jsem na internetu narazil na Anetiny články a potom i její rozhovor. Moc mě zaujalo, že k seancím přistupuje jinak. Zazněl tam pro mě poprvé pojem tantra. Do té doby jsem netušil, co všechno se pod tím může skrývat. Zvědavost mi nedala, tak jsem se rozhodl, že se o tom dozvím víc a vyzkouším to osobně.

Perfektní komunikace:
Co mě v první moment po příchodu překvapilo byla její otevřenost. Moc se mi nestává, že bych se rozpovídal o nejintimnějších věcech s někým, koho znám teprve pár minut. S Anetou mi přišlo vše přirozené jako bych jí znal už roky. Když bych měl jedním slovem popsat mé pocity, bylo by to určitě bezpečí.

Individuální přístup:
Byl jsem nadšen, prakticky celou dobu se vše odehrávalo v hranicích toho co jsme si domluvili na začátku. Žádný automatický přístup, kde by si masérka jela svůj vlastní zažitý scénář. Celou dobu, každou minutu jsem cítil, že se děj přizpůsobuje mně samotnému individuálně, abych se plně mohl naladit na sebe a své tělo.

Při této masáži jsem zažil jedny z nejintenzivnějších pocitů, které ale záměrně nijak nebyly spojené s ejakulací. Během jedné z částí jsem několikrát opustil své tělo. Bylo to něco neskutečného. :) Ještě téměř dva dny potom jsem cítil elektrizující pocity v celém těle. :)

Jednou prostě bylo málo:
Již brzy jsem věděl, že jedna masáž určitě nestačí. Chci se v poznávání svých hranic a schopností vnímání posouvat dál, proto jsem již brzy šel na masáž znovu. Napodruhé to bylo ještě silnější. Opět jiné a lepší.
Děkuju za vše, Michal
-
Děkuji za neuvěřitelný zážitek, myslel jsem si, že už mě nemůže nic překvapit, ale masáž od tebe překonala vše, co jsem doposud zažil. Je z tebe cítit zájem a empatie. Byla jsi tu opravdu pro mě. Tvoje naladění a vcítění je neskutečně iritující.
Honza
-
Přiznám se, že jsem ve svých 35 letech zatím nic hlubšího, smyslnějšího a intenzivnějšího nezažil. Bylo to opravdu úžasné a vůbec jsem se díky tobě nestyděl, což je u mě důležité. Byl jsem jednou na Erotické masáži, ale všechno směřovalo jen k orgasmu a bylo cítit, že to slečna nedělá ani trošku upřímně. Rychle odmasírovat a zkasírovat. Z tebe bylo cítit, že se do masáže vcítíš a rozdáváš svojí čistou ženskost a hlavně chceš, aby to protějšku bylo příjemné. Proto jsem se cítil bezpečně a uvolnil se maximálně. A ani by mi asi nevadilo, kdyby nedošlo k orgasmu, i když bych lhal, kdybych řekl, že jsem nechtěl. A nakonec to byl ještě větší nával blaženosti, jaký jsem kdy zažil.
Tomáš
Celkem 1 slečna
luciana.cz/894-dotek_vesmiru


Any
Any (26), Praha 2   
luciana.cz/any-738329

Dotek VeSmíru * sexuální alchymie * Nejrychlejší způsob, jak mě můžeš kontaktovat, je napsat na...


Dotek VeSmíru
Dotek VeSmíru Dotek VeSmíru Dotek VeSmíru