Famozní masáž Beroun

Famozní masáž Beroun - 724 743 794

Typ podniku: Erotické masáže, Beroun
Ahojky.... už dlouhý čas se zabývám tantrou. Dva roky dělám masáže a jde mi to skvěle a moc mě to baví. Pánové odchází a vrací se nadšení. Velmi ráda masíruji i ženy. Takové vaginální mapování může být i skvělým léčivým dárkem a léčivý potenciál to opravdu má!
Baví mě leccos, hodně věcí i ze sekce bdsm, nic pro mě není tabu, nc neodsuzuji. Ale nejvíce, když se někdo OPRAVDU ROZHODNE PRACOVAT NA SVÉ ENERGII, na svém osvobození, rozšíření, prohloubení a štěstí. Masáže provozuji v chatičce na polosamotě, oheň v kamnech, dobrý čaj, horká vana, šamanský buben a očista šalvějí.
Dech, pohyb, hlas..... aktivní přístup.... odevzdání.... uvolnění.... energie.... opravdový zájem... základ session, která se vryje pod kůži!!!!!
Nejkratší čas čisté masáže je 90 min. . Kratší masáže nedělám ráda, nejdou tak do hloubky. Delší masáž je určitě možná i vítaná - min. Počítejte i nějaký čas okolo, není kam spěchat, i prožitků tuplem ne.
Tak zvedněte telefon a objednejte se, na zprávy nereaguji, vážím si svého volného času. 724743794. Budeš/budete se mít jako v ráji!!!
Těším se a díky předem za každé setkání...
Lucie
Celkem 1 slečna
luciana.cz/768-famozni_masaz_beroun


Lucie Lucie
Lucie (29), Beroun   
luciana.cz/lucie-866117

Ahojky.... už dlouhý čas se zabývám tantrou. Dva roky dělám masáže a jde mi to skvěle a moc mě to...


Famozní masáž Beroun
Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun Famozní masáž Beroun