Mánes masáž studio

Mánes masáž studio - 608 626 792

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Jsme salón, který posouvá erotické mašáže na novou úroveň. Záleží nám na vašem dojmu. Odneste si od nás příjemný pocit z intimního a diskrétního prostředí.

Otevřeno denně 24/7. Objednávat se můžete sms na WhatsApp , Viber nebo emailem . Najdete nás na Praze 3 kousek od stanice metra Jiřího z Poděbrad

DRUHY MASÁŽÍ

MASÁŽ KLASICKÁ - EROTICKÁ
Masáž celého těla. Poskytuje příjemné uvolnění a relaxaci, při které dochází ke zlepšení krevního oběhu. Prožijte intenzivní, vzrušující a intimní zkušenost, již od samého začátku masáže.

MASÁŽ NURU
Vyjímečně uspokojující masáž zaměřená na posílení potěšení z vyvrcholení tím nejpříjemnějším způsobem, masáží tělem na tělo.

MASÁŽ MÝDLOVÁ
Velmi osvěžující alternativa klasických erotických masáží, kterou oceníte zejména v teplých letních dnech. Speciální vonná mýdla dodají masáži hladký a příjemný prožitek.

EROTICKÁ MASÁŽ PRO PÁRY
Smyslné uvolnění, které oceníte (uvítáte) vy i váš partner. Postup masáže je identický s klasickou erotickou masáží. Teď si jí ale vychutnáváte ve dvou. Preferujete jednu, či dvě masérky? Máte své představy, které vás zaručeně uspokojí?

ŽÁDNÝ SEX ANI JINOU FORMU SEXU NEDĚLÁME!
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/737-manes_masaz_studio


Hanna
Hanna (24), Praha 2   
luciana.cz/hanna-145392

Ahoj jmenuji se Hanna jsem 24 letá blondýnka zvu Vás k sobě na erotickou masáž na kterou,jen tak...

Kira
Kira (23), Praha 2   
luciana.cz/kira-871263

Ahoj, jmenuji se Kira a jsem smyslná, zkušená masérka, připravená postarat se o každé místečko Tvého...


Mánes masáž studio
Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio Mánes masáž studio