Tantra rituals Michaela

Tantra rituals Michaela - 776 517 388

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 3
Víme jaký je rozdíl mezi erotickou masáží a tantrickou.

Víte to i vy?

Poznejte nový koncept Tantrického studia vycházející z principů starodávné tantry pro moderního člověka. Právě teď.

Rituál tantrické masáže

Tantrická masáž je unikátní a propracovaný rituál, v němž se snoubí prvky původní tantrická filozofie a taoistických technik s moderními masážními postupy, osobním přístupem a citlivou pozorností. Přináší nejen hlubokou relaxaci, ale také příval energie, vzrušení a inspirace. Skrze tantrickou masáž vstoupíte do světa smyslnosti, něžné péče a extatických pocitů. Zbavíte se společenských limitů všedního dne a plně si vychutnáte přítomný okamžik. Prožijete intimní rituál, který vám pomůže objevit a rozvíjet vlastní sexualitu. Budete se cítit mladší a krásnější na tělesné i duševní úrovni.

Dopřejte si luxusní zážitek v podobě profesionální tantrické masáže


V rámci každého tantrického rituálu probíhá úvodní rozhovor, během něhož se seznámíte se základními principy tantry a můžete hovořit o svých očekáváních a představách.

Rituál tantrické masáže přináší nejen nové intimní prožitky, ale také pomáhá spojit se sám se sebou a se svým tělem. Učí sdílet intimitu s Vaším partnerem, otevřeně komunikovat a respektovat sebe i ostatní. Tantrická masáž také pozitivně působí na zdraví. Spolehlivě Vás zbaví napětí a stresu, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh. Působí příznivě při nedostatku energie, úzkostech a depresích způsobených nedostatkem péče a intimního doteku. Naučí Vás zdravé sebelásce i respektu a otevřenosti v partnerských vztazích. Může pomoci při problémech s erekcí, prostatou, předčasnou ejakulací, bolestivým pohlavním stykem či při nefyziologických potížích s otěhotněním. Tantrická masáž pro páry je také velmi oblíbená, protože podporuje vzájemnou přitažlivost a důvěru a přináší nové znalosti a zajímavou inspiraci.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/734-tantra_rituals_michaela


Míša Míša
Míša (26), Praha 3   
luciana.cz/misa-866041

Zdravím všechny gentlemany. Přijďte prožít zážitek který nikdy nezapomenete, přijde si dopřát trochu...

Simona
Simona (34), Praha 3   
luciana.cz/simona-675059

Sympatický muži, udělej si čas pro sebe a intimní relax ;) Přijmi pozvání na pečující tantrickou...


Tantra rituals Michaela
Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela Tantra rituals Michaela