Odreagování u Nelly

Odreagování u Nelly - 606 589 879

Typ podniku: Privát, Praha 8
Ahoj :-)
Jmenuji se Nella. Jsem tu, abych ti udělala radost a zpříjemnila den. Ráda bych tě na chvíli vytáhla z reálného světa plného stresu a spěchu a dopřála ti příjemné a ničím nerušené odreagování u mě v soukromí, které si zasloužíš. Tedy pokud jsi sympatický pohodový muž starší 30 let. Mám žensky tvarovanou postavu, které dominují velká přírodní prsa, větší kulatější zadeček, no a v neposlední řadě milý přátelský úsměv, který je tu vždy pro tebe :)

Chci, aby ses se mnou cítil jako s kamarádkou, za kterou sis přišel popovídat a užít si s ní příjemné chvíle. Proto si náš společný čas v případě oboustranných sympatií neumím moc dobře představit bez mazlení a líbání. Jsem lehce submisivní. Hluboký orálek, tvrdší sexík, tahání za vlasy, škrcení, plácání po zadečku - to vše beze stop na těle ti dokáži také poskytnout. Takže pokud jsi přirozeně dominantní muž a dokážeš se ovládat, pak si tímto náš společný čas můžeme zpestřit :)

Zdraví nás obou, stejně jako hygiena, diskrétnost a příjemná atmosféra, jsou pro mě prioritou. Proto poskytuji veškeré službičky vždy jen a pouze s ochranou. Prosím, respektuj to. Velice mi záleží na tom, abychom si náš společný čas co nejvíce užili, a to bez stresu a spěchu. Proto poskytuji minimálně hodinové schůzky.

Pokud tě můj popisek včetně mých aktuálních foteček zaujal a rád bys mě poznal osobně, pak mi prosím zavolej. Popovídáme si a uvidíme, zda se domluvíme :) Z důvodu ochrany soukromí, a také úspory času nás obou, není možné schůzku domluvit prostřednictvím sms zpráv či emailu. Děkuji za pochopení. Budu se těšit na tvé zavolání :)
Celkem 1 slečna
luciana.cz/706-odreagovani_u_nelly


Nella Nella
Nella (26), Praha 8   
luciana.cz/nella-874749

Ahoj :-) Jmenuji se Nella. Jsem tu, abych ti udělala radost a zpříjemnila den. Ráda bych tě na...


Odreagování u Nelly
Odreagování u Nelly Odreagování u Nelly Odreagování u Nelly Odreagování u Nelly Odreagování u Nelly Odreagování u Nelly Odreagování u Nelly