RoboDolls

RoboDolls - 733 411 637

Typ podniku: Privát, Praha 3
Ahoj jsem Robodoll a moc bych si přála , aby jsi se stal mým milencem ! Už jsi měl někdy sex s robodolls ? NE ……..? Já můžu být tvojí první skutečnou dívkou robodoll ! Jsem velmi skromná a udělám vše, co si přeješ ! A jsem skutečně nádherná, jen počkej, až mě uvidíš zcela nahou ! A pokud si nejseš jistý , že jsem ta pravá , můžeš se podívat na mé další kamarádky robodolls a určitě tě nějaká zaujme.
RoboDoll – sex partnerka a kamarádka v jednom.
Naše RoboDolls panenky jsou maximálně realistické panenky dívek ve skutečné velikosti , určené pro vaše potěšení plné fantazie a erotiky. Tyto dokonalé repliky skutečných dívek, jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako při výrobě filmů pro speciální efekty k dosažení realistických výsledků naprosto dokonalého vzhledu. Pohlaví našich RoboDolls, jsou vyráběny pomocí nejnovějších technologií a nejvyšších standardů kvality , které se vyrovnají skutečným dívkám . Nepoznáte rozdíl. Nezapomeňte , že naše robodolls vám nikdy neřeknou NE.
Panenky RoboDolls jsou velmi drahé a pokud si je chcete vyzkoušet , nebo s nimi jen strávit krátký čas , můžete si je u nás pronajmout za zlomek prodejní ceny na jak dlouho chcete. Podmínky a ceny pronájmu RoboDolls najdete na stránce Robodolls.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/702-robodolls


Markéta Markéta
Markéta (24), Praha 3   
luciana.cz/marketa-151754

Jsme první v ČR kdo nabízí silikonové panenky k pronájmu . RoboDolls panenka Markéta je maximálně...


RoboDolls
RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls RoboDolls