Nella Brno privat

Nella Brno privat - 721 649 615

Typ podniku: Privát, Brno
Ahojky :-)
Jmenuji se Nella. Jsem milá, usměvavá blondýnka plnějších tvarů s velkým přírodním poprsím a větším kulatějším zadečkem. Mám slabost pro starší pohodové sympatické muže, pro které je jejich spokojenost stejně důležitá jako ta moje. Takové srdečně zvu do svého soukromí na příjemné a ničím nerušené odreagování plné rozkoše a vzrušení. Zkrátka si diskrétně a nezávazně zpříjemnit den.

Mé službičky nejsou rozmanité, za to jsou vždy poskytovány s chutí a důrazem na naše zdraví, jelikož vše, co poskytuji, poskytuji vždy jen a pouze s ochranou. Dělám jen to, co mám sama ráda a co je mi příjemné. Od toho se odvíjí i můj celkový přístup, který je na kamarádsko-milenecké úrovni.
Veškeré fotečky, které tu vidíš jsou mé a jsou aktuální, takže tě žádné nepříjemné překvapení nečeká, ba naopak. Pokud jsem tě oslovila a máš zájem mě poznat osobně, tak mi prosím zavolej. Popovídáme si, a pokud budou sympatie po telefonu vzájemné, domluvíme se na schůzce. Krásné prádélko, úsměv a dobrá nálada jsou u mě vždy samozřejmostí :-)
Celkem 1 slečna
luciana.cz/674-nella_brno_privat


Nella Nella
Nella (25), Brno   
luciana.cz/nella-264005

Ahojky :-) Jmenuji se Nella. Jsem milá, usměvavá blondýnka plnějších tvarů s velkým přírodním...


Nella Brno privat
Nella Brno privat Nella Brno privat Nella Brno privat Nella Brno privat Nella Brno privat Nella Brno privat Nella Brno privat