ShowPark DaVINCI

ShowPark DaVINCI - 601 393 750

Typ podniku: Noční klub, Praha 2
Vážení zákazníci, v rámci vládního opatření proti šíření koronaviru Vám musíme oznámit, že ShowPark DaVINCI je stále uzavřen, ale v ShowParku MARKET jsme si pro Vás na tento týden od 26. 5. připravili zvýhodněné vstupné pouze za 190 Kč! Krásné ženy, skvělá atmosféra a úžasná zábava, to vše Vás čeká každý týden od úterý do soboty u nás v MARKETU. Těšíme se na Vás, bude to zase jízda.


Ponořte se s námi do období silver screenu. Atmosféra 30. a 40. let v New Yorku Vás nenechá chladným. Krásné dívky vlnící se v tonech jazzu, neotřelé prostředí dobového designu a nadstandardní služby Vám zaručí zažít jedinečnou noc.

Pokud toužíte po nádherné dívce, která Vám splní každé Vaše přání, je pro Vás DaVINCI tím správným místem. Vyberte si svou královnu večera a prožijte s ní neopakovatelné chvíle v jednom z našich showroomu. Showpark DaVINCI Vám nabízí 26 komfortních pokojů, kde můžete uspokojit své touhy. Pro náročnější klienty je zde možnost pronajmout si střešní apartmán s dech beroucím výhledem, který jistě okouzlí i Vaši vyvolenou. Čeká Vás nejen přepychový interiér, ale také obrovská postel, která Vám nedá spát.

Pokud toužíte v ShowParku DaVINCI po soukromí, je tu pro Vás připravený Gentlemen’s VIP lounge, který Vás nadchne svým luxusním designem. Objednejte si jeden ze tří balíčků a vychutnejte si svou oblíbenou skleničku ve společnosti jedné z našich okouzlujících slečen.

Také můžete využít bar, kterým Vás provedou příjemné slečny. Každá z těchto sexy dívek může byt Vaše!

ShowPark DaVINCI je otevřen denně od 18:00 – 06:00. Přijďte nasát vůni doby, kdy peříčka z boa poletovala vzduchem, ženy nosívaly podvazky a v pozadí hrál swing.

Vstupné
Máme pro Vás 24 hodinové vstupné s neomezeným počtem návratů. Za 390,- Kč se můžete v ShowParku DaVINCI v průběhu 24 hodin ukázat kolikrát chcete. S platnou vstupenkou můžete navštívit také provozovnu ShowPark MARKET.

Pro velké milovníky je u nás možnost zakoupit i zvýhodněnou vstupní kartu s platností na 1 rok.

Nemáte dostatek hotovosti? U nás nemusíte jít hledat bankomat. U nás si můžete pohodlně vybrat peníze přímo na baru, a to jak velkou hotovost chcete, pomocí platebních terminálů. Stačí jen doložit doklad totožnosti. Akceptujeme karty Visa, Mastercard, DC a JBC. Náš personál Vám na místě rád zodpoví Vaše případné dotazy.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/606-showpark_davinci


ShowPark DaVINCI
ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI ShowPark DaVINCI