Vědomý dotek tantry Země

Vědomý dotek tantry Země - 776 021 706

Typ podniku: Erotické masáže, Hrádek u Rokycan
Úcta, příroda, soucit, domácí soukromí, řeka, krb, klid, důvěra, celostní smyslná tao-tantra masáž, konzultace, poradenství, radost, duchovně pozemské spojení

Celostní smyslná tao-tantrická masáž Vás propojuje se sebou do přítomného okamžiku, oživuje, aktivuje a uzdravuje ducha v těle, nabíjí uhašenou životní energii pro zlepšení práce, vztahů a hojnosti, naučí vás prožívat mužský celotělový orgasmus, léčí prostatické problémy, předčasnou ejakulaci či neplodnost, uzdravuje fyzické i psychické potíže, depresi, ztrátu chuti na sex, absenci orgasmu a erekce, emoční potíže, stres, smutek, vztek, traumata po negativních sexuálních zkušenostech...

Pokud byste rád prožil profesionální celostní tao-tantrickou masáž s těmito blahodárnými účinky, pak jste zde správně.

Jsem velmi vnímavá a duchovně propojená žena, která má radost z poskytování ozdravného doteku skrze nástroj vědomé tantry, tak i certifikovaná rekondiční a tantrická masérka, terapeutka v oblasti osobního a duchovního rozvoje, intimity, vztahů, práce s tělem, zdraví a stravování.

Jak se říká mým po-voláním shůry je léčit, uzdravovat a probouzet Vás zpět k životu skrze vědomý, láskyplný dotek a poradenství země s vhledem dějin planety Země a lidstva k Vašemu opětovnému spojení se na svou životní energií Zdroje, kterou od pradávna máme každý v sobě.

Masáže provádím v soukromí mého oficiálního studia - Vědomého doteku lásky Země jako jediná osoba. Celostní tantrická masáž je vedena s důrazem na rozvádění energie do vyšších enegetickách center bez lpění na cíli vyvrcholenní, s výsledkem k mnohem hlubšímu vědomému stavu pozvednutí energie k možnému hlubokému prožitku celotělového orgasmu (viz. více kniha multiorgasmický muž, žena). K tomuto zdárně provádím jak úplné začátečníky, tak i pokrořilé tantriky.

Jak vše probíhá?
V případě, že se naše záměry shodují po telefonické domluvě (NE Email ani sms) nalezneme možný termín masáže a následně dostanete sms s odkazem na můj web s kontaktem, v daný den dorazíte na oficiální adresu studia, kde zazvoníte na zvonek a já vám přijdu otevřít. Následuje úvodní rozhovor v masérně u čaje či vody, kde si povíme více tantře a Vašem hlubším záměru. Ve studiu je možnost použít sociální zázemí studia se sprchou. Oblečeni v sárongu jste uctěn úvodním rituálem Namasté, dále energetickou očistou, péčí horkými žínkami, vjemovou masáží a následně olejovou masáží celého těla, kde se při masáži citlivě věnuji jeho každé části. Posledních 30 minut masáže je zahrnuta masáž intimních partií, kde Vás vedu technikou rozvádění energie pro prožití hlubšího smyslného stavu vědomí.
Před masáží není nutné mít studijní a technické znalosti o tantře, spíše chuť zažít vědomým přístupem hlubší prožitek odpočinku a načerpání energie skrze vlastní smyslnost a sexualitu na úrovni ducha i těla.


Celostní smyslná tantrická masáž trvá od sto-dvaceti do tři-sta minut. Při základní sto-dvaceti minutové masáži počítejte, že u mne strávíte celkem cca sto-šedesát minut i s úvodním rozhovorem, relaxací a sprchou. V případě zájmu o paradenství navíc se čas nad sto-šedesát minut doplácí dle platného ceníku za poradenství.

Pro první prožitek s tantrickou masáží je základní čas sto-dvacet minut dostačující.


Bližší dotazy k masáži a ceně Vám ráda zodpovím telefonicky

S úctou k Vašemu tělesnému chrámu i duchu

Markéta Agnar Trisha
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/605-vedomy_dotek_tantry_zeme


Agnar Trisha Agnar Trisha
Agnar Trisha (34), Hrádek u Rokycan   
luciana.cz/agnar_trisha-529900

Úcta, příroda, soucit, domácí soukromí, řeka, krb, klid, důvěra, celostní smyslná tao-tantra masáž,...


Vědomý dotek tantry Země
Vědomý dotek tantry Země Vědomý dotek tantry Země Vědomý dotek tantry Země Vědomý dotek tantry Země