Vědomý dotek tantry Země

Vědomý dotek tantry Země - 776 021 706

Typ podniku: Erotické masáže, Hrádek u Rokycan
úcta, příroda, soucit, soukromí, klid, důvěra, láska, opravdová tantra, krb, řeka, radost, duchovní spojení a výjimečný prožitek..

Vědomá celostní tantrická masáž Vás propojuje se sebou do přítomného okamžiku, nabíjí uhašenou životní energii, pro zlepšení práce, vztahů a hojnosti, léčí prostatické problémy, předčasnou ejakulací či neplodnost, zvědomuje sexualitu, léčí fyzické i psychické potíže, depresi, ztrátu chuti na sex, absenci orgasmu, emoční potíže, stres, smutek, vztek, traumata po negativních sexuálních zkušenostech

Pokud byste rád prožil celostní smyslnou tantrickou masáž s těmito blahodárnými účinky, pak jste zde správně.

Jsem velmi duchovně vnímavá a na přírodu i Matku zemi napojená žena, která má radost z poskytování umění léčivého doteku tantry, tak i certifikovaná rekondiční a tantrická masérka. Mou radostí a naplněním zde je léčit, uzdravovat a probouzet k životu skrze láskyplný vědomý dotek. Poskytuji poradenství v oblastni osobního rozvoje, vztahů, práce s enegií, intimity, péče o tělo, zdraví a domácnosti v souladu s přírodou a Matkou Zemí.

Masáže provádím v soukromí svého studia jako jediná bytost. Celostní tantrická masáž je vedena s důrazem na rozvádění energiee do vyšších enegetickách center bez lpění na cíli s výsledkem k mnohem hlubšímu vědomému stavu pozvednutí energie k možnému hlubokému prožitku celotělového orgasmu (viz. více kniha multiorgasmický muž, žena). K tomuto provádím jak úplné začátečníky, tak i pokrořilé tantriky.

Jak vše probíhá?
po telefonické domluvě (NE sms) domluvíme termín masáže a dorazíte na určenou adresu, kde Vás budu očekávat. Následuje úvodní rozhovor v masérně u čaje a vody, kde si povíme více o vědomé tantře a Vašem hlubším záměru proč jste přišel. Následně je možnost použít sociální zázemí studia se sprchou. Poté oblečeni v sárongu můžete být uctěn úvodním rituálem Namasté, dále energetickou očistou, péčí horkými žínkami, vjemovou a následně olejovou masáží celého těla, kde se při masáži citlivě věnuji jeho každé části. Posledních 30 minut pokračuje vědomá práce s dechem u masáže intimních partií, kde Vás vedu technikou rozvádění energie.
Před masáží není nutné mít studijní a technické znalosti o tantře, spíše chuť zažít vědomým přístupem hlubší prožitek odpočinku a načerpání energie skrze vlastní sexualitu na úrovni ducha i těla.


Celostní tantrická masáž trvá od sto dvaceti do tři sta minut. Při základní sto dvaceti minutové masáži počítejte, že u mne strávíte celkem cca sto osmdesát minut i s úvodním rozhovorem, relaxací a sprchou. V případě zájmu o paradenstvé navíc se čas nad sto osmdesát minut doplácí dle platného ceníku za poradenstvé konzultaci. Pro první prožitek s tantrickou masáží je základní čas sto dvacet minut dostačující. Pro hlubší prožitek a užití si delší smyslné péče o Vaše tělo jsou v nabídce rozšířené masáže sto osmdesát a tři sta minut.

Termíny pro rezervaci jsou obvykle dostupné 2-7 dní předem

Bližší dotazy k masáži a ceně Vám ráda zodpovím telefonicky

S úctou k Vašemu tělesnému chrámu i duchu!

Markéta Agnar Trisha
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/605-vedomy_dotek_tantry_zeme


Markéta Agnar Trisha Markéta Agnar Trisha
Markéta Agnar Trisha (33), Hrádek u Rokycan   
luciana.cz/marketa_agnar_trisha-529900

úcta, příroda, soucit, soukromí, klid, důvěra, láska, opravdová tantra, krb, řeka, radost, duchovní...


Vědomý dotek tantry Země
Vědomý dotek tantry Země Vědomý dotek tantry Země Vědomý dotek tantry Země Vědomý dotek tantry Země