Relax Studio Brno

Relax Studio Brno - 545 544 266, 723 228 228

Typ podniku: Erotické masáže, Brno
Nabízíme širokou škálu erotických masáží. Na své si přijdou úplně všichni. I ti nejnáročnější.
NURU masáže! Body To Body, WELLNESS masáže, Masáž PROSTATY. Máme nabídku erotických masáží, jak pro MUŽE tak pro ŽENY a PÁRY. Masáže nabízíme od nejzákladnějších až po vysoce relaxační a zážitkové masáže.
Sídleme v klidné ulici, nedaleko centra.
Naše studio s příjemnou atmosférou relaxace, klidu, pohody a intimity vás pohltí a budete se cítit po celou dobu příjemně a uvolněně. Přivítá vás milá recepční, a následně profesionální a milá masérka, která s vámi projde všechny druhy masáží a společne si vyberete masáž.

Naše masérky si vás budou hýčkat! Budou vám věnovat veškerou pozornost a péči, která vám v tomto uspěchaném světě chybí. Dokonale znají umění doteku, od začátku až do konce si budete vychutnávat každou sekundu masáže, přes nádherné uvolnění těla až po dokonalou erupci rozkoše.
Věřte, že návštěvu si budete chtít zopakovat. Vaše blaho je u nás na prvním místě. Pro stále klienty máme věrnostní program.
Masáže probíhají v krásných intimních místnostech s prostornými lůžky. Některé místnosti disponují vířivou vanou, nebo velkou jacuzzi. V našem studiu se sprcha před a ani po masáží nezapočítava do času masáže. U nás platíte jen za masáž. Používáme kvalitní neparfémovaný jojobový olej s vitamínem E. A na speciální masáž Nuru intense, požíváme kvalitní Nuru gel.
U nás zapomenete na všední starosti a necháte se unést příjemnou a naplňující energií.
Nemusíte nic... Jenom relaxovat a budete se cítit jako král/královna!
Recepce Relax Studia disponuje alko a nealko nápojemi.

Ukázka TOP nejoblíbenějších masáží v našem studiu :
Nuru Intense masáž, je speciální intenzívní masáž tělem masérky. Rozdíl oproti Body to Body je v tom, že v této masáží je používán speciální nuru gel, který je extrémně kluzký a poskytuje větší intenzitu prožitku z masáže. Tato masáž je velmi oblíbená na celém světě. Součástí této masáže je společná sprcha která, je potřebná na vzájemnou kluzkost u masáže. Masérka Vás po celou dobu masáže masíruje kompletně celým svým tělem. Námi používaný Nuru gel je složen z pečlivě vybraných přírodních surovin. Navíc obsahuje vitamin B5 a výtažek z plodů Goji pro své regenerační a antioxidační účinky. Při nuru masáži s použitím Nuru gelu prožijete neuvěřitelný erotický zážitek, ve kterém dochází k intenzivnímu prožitku z masáže. Nemusíte se však bát, Nuru gel nezanechává žádné stopy na oblečení a navíc je velmi dobře vodou smývatelný.


Body to body masáž , je masáž prováděná rukami a následně nahým tělem masérky za pomoci jojobového oleje.
Tantra Wellness masáž: vysoce uvolňující a relaxační masáž celého těla. Masáž začíná v jacuzzi, kde se vám kompletně nahřeje a uvolní celé tělo, potom masérka pokračuje na masážním lůžku, kde následuje masáž Body to body.

Kromě výše uvedených masáží nabízíme i masáž prostaty s Body to body a další jiné...

Přijďte se přesvědčit, že u nás je to neodolatelné!
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 5 slečen
luciana.cz/581-relax_studio_brno


Karin Karin
Karin (25), Brno   
luciana.cz/karin-565445

Jsem zkušená mladá masérka, která se umí postarat o tvoje potěšení. :-) Uvolním celé tvoje tělíčko...

Lara Lara
Lara (19), Brno   
luciana.cz/lara-620675

Ahoj, jsem sympatická masérka, která miluje svoji práci. Namasíruji a uvolním celé tvé tělíčko....

Mia Mia
Mia (30), Brno   
luciana.cz/mia-152418

Ahoj, jmenuji si Mia. Provádím erotické masáže, které tě přivedou do úplného blaha v intimní...

Nina
Nina (28), Brno   
luciana.cz/nina-863504

Milí pánové ... chybí vám pohlazení, dotek, otevřená náruč, blízkost a zároveň hledáte relaxaci,...

Tamara Tamara
Tamara (26), Brno   
luciana.cz/tamara-737581

Chci tě pozvat na krásnou nezapomenutelnou erotickou masáž. Jsem šikovná masérka, která se dokonale ...


Relax Studio Brno
Relax Studio Brno Relax Studio Brno Relax Studio Brno Relax Studio Brno Relax Studio Brno Relax Studio Brno Relax Studio Brno Relax Studio Brno Relax Studio Brno Relax Studio Brno