Nábor do klubu Ariadné

Nábor do klubu Ariadné - 602 259 380

Typ podniku: Nabídka práce, Praha 1
Nabídka práce společnice v Praze. Pracuješ od rána do večera a nebaví tě to? Nemáš peníze na to aby jsi se mohla pěkně obléknout, jít se pobavit s kamarádkami, nebo si koupit co chceš? Neváhej a přijď k nám, rádi tě tu přivítáme. Začni žít svůj život naplno a užívej si ho plnými doušky, dokud to jde. Vydělávej s námi a žij podle sebe, přesně tak, jak chceš.

Nabídka práce pro dívky a ženy. Práce společnice Praha

Možnost ubytování Zdarma

Hledáme dívky - Hledáme společnice

Nabízíme práci v erotice v příjemném kolektivu, který se o Vás vždy rád postará, stále hledáme nové dívky a ženy pro práci společnice .

ubytování společnicPřijďte se nezávazně podívat do našeho klubu a rozhodnete se sama. Jsme zavedený pražský noční klub v centru Prahy 2 na rohu Karlova Náměstí a stále hledáme nové dívky a ženy na práci společnice. Hledáme nové neokoukané tváře. Požadujeme minimálně věk 18 let. Uvítáme znalost libovolného cizího jazyka. Nabízíme přátelské prostředí, stálé výdělky, hosté na úrovni, možnost ubytování (první týden zdarma). Volejte 602259380 nebo pište. Nezkušeným dívkám rádi poradíme a pomůžeme. Nadstandardní výdělky pro společnice (kasírujete každý den). Diskrétnost pro naše dívky (společnice) a čistota prostředí je samozřejmostí. Práce v erotice Praha.
Bavíte se ráda? Chcete nové boty a značkové oblečení?

Hledáme dívky které se rády baví s muži pro práci společnice. Dívky, které se umí usmívat a v případě zájmu popíjejí drink nebo šampaňské, za které ještě dostanou finanční odměněnu.

Tato nabídka práce pro společnice je vhodná pro všechny dívky a ženy. Dá se u nás pracovat stále, ale i jen brigádně nebo jako privýdělek. U nás najdete nejen studentky, ale i maminky a proto je diskrétnost pro nás samozřejmostí.

Požadavky na dívky, ženy práce společnice, ucházející se o nabídku práce v erotice praha na pozice společnice v Praze:

ubytování společnicDobrý vzhled společnice, příjemné chování dívky, zodpovědnost a samostatnost. Věk - minimálně 18 let, maximálně asi 40 let. (Občas lze udělat vyjímku, v případě, že je Ti i více let, ale i přes tento věk jsi stále atraktivní žena.) Uvítáme znalost libovolného cizího jazyka (angličtina, němčina, italština, ruština) je to pro dívku velkou výhodou. Pokud ráda tancuješ a bavíš se, je to pro práci společnice také dobře, protože uvítáme dívky, ženy, které jsou velmi společenské, prátelské a komunikativní. Docházka je dle tvé potřeby a platné dohody, je možno i jako brigádu, pokud studujete či máte jiné závazky, není problém se vždy domluvit. Proto neváhejte a náš klub nezávazně navštivte rádi Vás uvidíme. Máme rádi opravdovou spolehlivost a upřímnost.
Máte kamarádku?
Neváhejte ji oslovit, uvidíte, že se Vám to vyplatí.

Co se týče oblečení, oblečte se, jako když se jdete bavit a chcete být velice elegantně a naprosto sexy. Čím více jste sexy, tím je to pro Vás samozřejmě lepší. Ale nápadům a kreativnosti se meze nekladou. Důležitá je zábava a aby jste se cítila dobře.

Těšíme se na Vás tým našeho Pražského Nočního klubu Ariadne
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
luciana.cz/564-nabor_do_klubu_ariadne


Nábor do klubu Ariadné
Nábor do klubu Ariadné Nábor do klubu Ariadné