Harmony Spa

Harmony Spa - 733 311 381

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Úžasné tantra masáže od profesionálek, potěšení, extáze a hluboká relaxace v centru Prahy. Výuka tantrické a erotické masáže.

Speciální noční rituály pro jednotlivce i páry, nikde jinde nezažijete!!!

Tantra masáže s prvky BDSM. Přijďte vyzkoušet něco nového! Více vzrušení a odevzdání. Používáme techniky vědomého BDSM za účelem probuzení více energie a potěšení v těle. Zažijete naplno, jaké to je vypnout hlavu a být v těle. Teď a tady.

Nenabízíme escortní služby!!! Tantrické masáže u nás nejsou o interakci s masérkou.

------

Pojďte se odreagovat a uvolnit do tak intenzívního potěšení, jaké jste ještě nepoznal. Tantra masáž je pro muže cestou jak se naučit vnímat svou životní energii a získat schopnost ji ovládat k dosahování svých záměrů. Je to cesta, jak se spojit se svým srdcem. Naučí vás více cítit, být pozorní a trpěliví. Budete neodolatelným milencem.

Je skvělé, pokud hledáte uvolnění od stresu a napětí. Užít si tantra masáž pro radost je dost dobrý důvod přijít. V rámci masáže se můžete naučit oddálit vyvrcholení, pustit erotickou energii do celého těla a sdílet ji s partnerkou. Citlivý přístup při tantra masáži je velmi léčivý při problému s erekcí či předčasnou ejakulací.

Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/563-harmony_spa


Leontýna
Leontýna (27), Praha 2   
luciana.cz/leontyna-356860

Pojďme spolu zažít něco speciálního. Nacházím rovnováhu mezi nebem a zemí, mezi vodou a ohněm,...

Veronika
Veronika (29), Praha 2   
luciana.cz/veronika-862898

Jsem rebelka v rajské zahradě, která sundala svůj fíkový list. Probouzím pradávnou energii kundalini...


Harmony Spa
Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa Harmony Spa