Masáže pro muže

Masáže pro muže - 792 294 000

Typ podniku: Erotické masáže, Jihlava
Masáže pro muže,
jedná se o velice příjemné a jemné masáže vonnými oleji bez spěchu po celou dobu. Přijďte si ke mne odpočinout, vypít šálek lahodné kávy či čaje, dobít si energii a spojit příjemné s užitečným, vychutnat si krásný zážitek při masáži.

EROTICKÉ MASÁŽE - masáž penisu (60 minut),
RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE začínají masáží dolních končetin (90 minut) nebo relaxační masáží celého těla (120 minut) anebo jen vybrané části - dolní končetiny, hýždě, záda, šije, krk. V průběhu masáže dochází k masírování intimní partie, používají se speciální masérské tahy a aplikuje se masáž penisu, při které je snahou oddalovat vyvrcholení, na závěr nebo v průběhu masáže. Jsem hodně hravá a známá technikou "oddalovaní vyvrcholení", pomalými tahy se silným stiskem dráždím, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit Vaše vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáže jsou zakončeny masáží penisu, pouze rukou. 

INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ, na Vaše přání k objednaným erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma.

Masáže provádím na masérském lehátku, vyhřívané podložce, případně japonském futonu. Masáže probíhají v pohodové atmosféře, intimním osvětlení za tónů relaxační hudby a vonných svíček. Samozřejmostí je sprcha před masáží a možnost sprchy i po masáži. U erotických masáží od 90 minut sprcha (společná) a od 120 minut možnost koupele.

Přijďte si odpočinout a svěřit své tělo do mé péče.
Těším se na Vás. SÁRA.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/561-masaze_pro_muze


Sarah Sarah
Sarah (42), Jihlava   
luciana.cz/sarah-314496

Jsem obyčejná, pohodová zralá ženská na úrovni, nekuřačka. Mám plnoštíhlou postavu 170/85, velká...


Masáže pro muže
Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže