Masáže pro muže

Masáže pro muže - 792 294 000

Typ podniku: Erotické masáže, Jihlava
Komplexní zážitek pro muže !
Profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě.

Certifikovaná profi masérka, nabízí klasické relaxační masáže, relaxační erotické masáže (90 minut, 120 minut) a erotické masáže pro muže (60 minut). Masáž zakončuji dlaněmi a prsty, výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masíruji nahá. Dotyky mého těla, ano. Vzájemné uspokojování dle sympatií (pouze rukou).

Od počátku až do konce masáže zaručuji absolutní diskrétnost, soukromí po dobu masáže a pro každého muže citlivý individuální a osobní přístup na úrovni. Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor. Společně vybereme obsah a délku masáže. K dispozici sprcha před masáži. Doporučuji, před erotickou masáží INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ, jedná se o úpravu ochlupení intimních partií. Relaxační erotické masáže je možné zpestřit společnou sprchou (masáž od 90 minut) a uvolnit a zahnat stres lze hned, avšak mým cílem je co nejdelší dobu Vám vzrušení oddalovat, ne okamžité vyvrcholení. Máte prostor pro klidné uvolnění a dostatečný časový prostor pro odpočinek na masérském lehátku po masáži. Možnost sprchy po masáži.

Přijďte načerpat novou sílu a svěřit své tělo do mé péče. Zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Prožitek z masáže umocní příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky.

Masíruji každý den, od 8-20 hodin. Víkendy a svátky, dle domluvy. Objednávky pouze telefonicky ! Doporučuji, objednat se 1 den předem.
V případě, že nezvedám sluchátko, napište SMS zprávu anebo využij aplikaci WhatsApp.

Při vážném zájmu o další informace
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/561-masaze_pro_muze


Sarah Sarah
Sarah (43), Jihlava   
luciana.cz/sarah-314496

Jsem zde pro ty co hledají komplexní zážitek ! Usměvavá a komunikativní SÁRA, 43 let, 170/85, ňadra...


Masáže pro muže
Masáže pro muže Masáže pro muže