Masáže pro muže

Masáže pro muže - 792 294 000

Typ podniku: Erotické masáže, Jihlava
MASÁŽE PRO MUŽE.
Komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě.
Mým cílem je Vaše spokojenost.
Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor, proto máte prostor pro klidné uvolnění. Společně vybereme obsah a délku masáže. Nabízím masáže pro muže, relaxační erotické masáže a erotické masáže s postupným oddalováním vyvrcholení, které zakončuji pouze dlaněmi a prsty, počet happyend není omezen. Před erotickou masáží doporučuji, intimní kadeřnictví. Moje erotické masáže jsou mnohem lepší, než sex. MASÁŽE PRO MUŽE nejsou nevěra! V případě malých zdravotních problémů (ztuhlost svalů) dokáži tělo i regenerovat, pomocí klasické relaxační masáže, několik druhů. Nadstandardní služba sprcha před i po masáži (sprcha společná u erotických masáží od 90 minut).

Přijďte se nechat hýčkat zkušenou masérkou, která dokáže vycítit přesně co muž potřebuje. Věřte, zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Příjemné prostředí a soukromí, diskrétnost, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky a milý a osobní přístup na úrovni.

V prodeji DÁRKOVÝ POUKAZ na všechny druhy masáží, zabalen do originální dárkové krabičky.

Těším se na Vaši / Tvoji návštěvu.

Masíruji ve svém volném čase, od 10-20 hodin. Neděle a svátky, ZAVŘENO. Doporučuji, objednat se 1 den předem, pouze telefonním hovorem. V případě, že nezvedám sluchátko, napiš SMS zprávu anebo využij aplikaci WhatsApp. KAŽDÁ OBJEDNÁVKA JE OBOUSTRANNĚ POTVRZENA, cca 1 hodinu před masáží.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/561-masaze_pro_muze


Sarah Sarah
Sarah (43), Jihlava   
luciana.cz/sarah-314496

Hezký den! Jmenuji se Sarah, pro přátelé SÁRA. Jsem profesionální masérka, 40+ let, plnoštíhlá,...


Masáže pro muže
Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže