Masáže pro muže

Masáže pro muže - 792 294 000

Typ podniku: Erotické masáže, Jihlava
Masáže pro muže v Jihlavě.
Jsou jedinečný zážitek pro tělo, duši a mysl v příjemném prostředí.
Zvu Vás na kávu či čaj, popovídáme a domluvíme se na průběhu masáže, který je po každé jiný, individuální přístup pro každého muže.

Jsem i masérka. Osvědčení o získání profesní kvalifikace, povolání Masér, mne opravňuje vykonávat Masáže, k nahlédnutí před masáží.
Více o mně se dočtete pod personálem, dívka Sarah.

Ráda Vám nabídnu Masáže, specializuji se na Masáže pro muže, baví mne.
Z mé nabídky si vybere každý, různé druhy klasické relaxační masáže a zde Vám nabídnu masáže relaxační erotické, erotické masáže. Mám pro Vás připraven dárek formou Intimního kadeřnictví, které Vám na požádání před erotickou masáží, poskytnu zcela ZDARMA, jako poděkování za Vaši přízeň.
Neposkytuji sexuální služby.

Přijďte si také prožít nejžádanější masáže zbaví Vás psychické a fyzické únavy, nabijí sexuální energií a celkově zregenerují tělo i duši, přivedou Vás do netradiční erotické dimenze a extáze pouhými dotyky, dostavuje se jaký si „stav bez tíže“ a právě to je známka uvolnění, pročištění těla i mysli.

Před masáží se převléknu, při erotické masáži masíruji nahá nebo nahoře bez na Vaše přání, dle domluvy před masáží, jinak ve spodním prádle anebo v sarongu a při klasické relaxační masáži oblečená. Mám ráda dotyky, příjemné hlazení po těle a nožiček.
Masíruji na masážním lehátku. Samozřejmostí je sprcha před i po masáži.

NEJŽÁDANĚJŠÍ EROTICKÁ MASÁŽ- Masáž penisu.
Masáž penisu je určena všem mužům, kteří potřebují hlavně sexuálně uvolnit. Cílem masáže penisu není okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním orgasmu. Dáte sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky. Masérka začíná masírovat dolní končetiny, postupuje vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím a následuje masáž penisu. Pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je oddalovat Vaše vyvrcholení, aby bylo co nejintenzivnější. MASÉRKA SE POSADÍ NA LEHÁTKO MEZI VAŠE ROZTAŽENÉ NOHY, UCHOPÍ VÁŠ ŠOUREK A PROTÁHNE JEJ DOLŮ TAK, ŽE SE VÁM STÁHNE KŮŽIČKA ZE ŽALUDU. OBĚMA NAMAŠTĚNÝMA RUKAMA PENIS POMALÝMI TAHY SE SILNÝM STISKEM DRÁŽDÍ, STŘÍDÁ ÚCHOPY U KOŘENE I NA ŽALUDU. TATO TECHNIKA, JE POUŽÍVÁNA ZA ÚČELEM ODDÁLIT VAŠE VYVRCHOLENÍ AŽ DO VELKÉ SLASTI A DOSLOVA DO POSLEDNÍ KAPKY, POTÉ ZPRAVIDLA NASTÁVÁ U MUŽŮ VZRUŠIVÉ CHVĚNÍ PO CELÉM TĚLE. TĚSNĚ PŘED VÝRONEM SEMENE TECHNIKU PŘERUŠÍ, CCA PO 1 MINUTĚ POKRAČUJE. PO NĚKOLIKÁTÉ SE OPAKUJÍCÍ STIMULACI VÁM ZAČNE V PENISU VELMI PŘÍJEMNĚ ŠKUBAT, VYTEČE KAPIČKA ROZKOŠE A ZŮSTÁVÁ STÁLE ZTOPOŘENÝ A JE PŘIPRAVEN; ZAŽÍT ODDALOVÁNÍ, SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ, CO MUŽ TZV. USTOJÍ. V POSLEDNÍ CHVÍLI PŘESTANE A VZÁPĚTÍ HNED ZRYCHLÍ, PŘI VELKÉM VZRUŠENÍ MŮŽETE ZAŽÍT ZRYCHLENÝ DECH, HUSÍ KŮŽI PO TĚLE NAPŘ. I KROUCENÍ PALCŮ U NOHOU a vše je pro Vás nezapomenutelný prožitek. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduje, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním.
Délka masáže: 1 hodina

NEJOBLÍBENĚJŠÍ EROTICKÁ MASÁŽ- Relaxační erotická masáž.
Relaxační erotická masáž je plná hřejivých dotyků, vzrušení, provokace, erotického napětí a uvolní tělo i mysl, má výborné antistresové účinky, odbourává stres. Začíná společná sprchou, jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás, jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení. Následuje umytí hrudi, postupuje níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyje a pozlobí, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu, co Vás umývá zepředu, máte volné ruce, můžete toho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a příjemně ji pozlobit a umýt. Následuje masáž okořeněná erotikou, pohodlně si lehnete na masážní lehátko, bez ostychu masérku můžete hladit. Ležíte na břiše, namasíruje Vámi požadované partie, čeká Vás klasická relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem. Masérka pokračuje jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu (viz výše průběh masáže penisu), aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se bude věnovat Vaší pýše, oddaluje vyvrcholení co nejdéle a rozmazlí ji na mnoho způsobů. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduje, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním.
Délka masáže: 1,5 hodiny a 2 hodiny.

Rozmazlím Vás svými hřejivými dotyky tak, že nebude chtít hned odejít a rád se opět vrátíte. Masáže probíhají na úrovni, s citem a vonnými oleji, svíčkami a za zvuku relaxační jemné hudby.

Těším se na Vás.
Zaručuji naprostou diskrétnost.

PONDĚLÍ-SOBOTA: 9:00-20:00 hodin.
Zahájení poslední masáže ve 20 hodin.
NEDĚLE, SVÁTKY: Otevřeno dle dohody.

Doporučuji Vám objednat se alespoň 1 den předem.
Zavolejte, napište SMS, použijte aplikaci WhatsApp.

Bezproblémové placené parkování přímo před domem.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/561-masaze_pro_muze


Sarah Sarah
Sarah (41), Jihlava   
luciana.cz/sarah-314496

Jmenuji se Sarah, přátelé mě oslovují Sáro. Jsem obyčejná ženská na úrovni, nekuřačka. Mám ráda vše...


Masáže pro muže
Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže