Masáže pro muže

Masáže pro muže - 792 294 000

Typ podniku: Erotické masáže, Jihlava
Přijďte si ke mne odpočinout, vypít šálek lahodné kávy či čaje, dobít si energii a spojit příjemné s užitečným a vychutnat si krásný zážitek při masáži.

Jsem masérka. K masážím jsem se dostala, jelikož mě baví dotyk a ráda ho oplácím a přijímám. Dotyky mého tělíčka jsou povinné, na povrchu těla. Masáž těla, opačně - ty mně, sdílím při oboustranných sympatií a v delším čase masáže. U erotické masáže masíruji ve spodním prádle nebo v průsvitném šátku a na požádání nahá. Říkají o mně, má velmi šikovné ruce a hřejivý dotyk. Moje dotyky Vám uvolní nejen bolavé svaly, ale navodí i pocit hluboké relaxace. Jsem hodně hravá a známá svoji technikou tj. oddalovaní vyvrcholení. Nevěříte?

RELAXAČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ, je plná hřejivých dotyků, vzrušení, provokace, erotického napětí a uvolní tělo i mysl, má výborné antistresové účinky, odbourává stres. Začíná společná sprchou, jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás, jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení. Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyje a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu, co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete toho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a příjemně mě pozlobit a umýt. Následuje masáž okořeněná erotikou, pohodlně si lehnete na masážní lehátko, bez ostychu mě můžete hladit. Ležíte na břiše, namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás klasická relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem. Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddaluji vyvrcholení co nejdéle a rozmazlí ji na mnoho způsobů. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Délka masáže: 90 minut anebo 120 minut.

Před masáží doporučuji, INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ pro Vás, tj. úprava ochlupení v intimních partií na Vaše přání k erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma. Nebo individuální placená procedura.

Samozřejmostí je společná sprcha před masáží a možnost sprchy i po masáži. U masáže od 120 minut možnost koupele. Masáže provádím na masérském lehátku a vyhřívané podložce.

Přijďte načerpat novou sílu a svěřit své tělo do mé péče. Vzrušující a nezapomenutelné zážitky se zkušenou masérkou probíhají v pohodové atmosféře, intimním osvětlení za tónů relaxační hudby a vonných svíček.

Těším se na Tebe / Vás.

PONDĚLÍ - PÁTEK 12:00 - 20:00 hodin, SOBOTA 10:00 - 20:00 hodin
NEDĚLE - ZAVŘENO (včetně svátků).

Mimo uvedený čas a svátky, domluva 1 den předem.
V pracovní dny, můžete zkusit "štěstí" minimálně 2 hodiny předem.

Pokud Váš telefonát nepřijímám, pravděpodobně masíruji, zavolám Vám co nejdříve zpět.

Hezký den všem !.


Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/561-masaze_pro_muze


Sarah Sarah
Sarah (42), Jihlava   
luciana.cz/sarah-314496

Přijďte si ke mne odpočinout, vypít šálek lahodné kávy či čaje, dobít si energii a spojit příjemné s...


Masáže pro muže
Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže Masáže pro muže