Masáže pro muže

Masáže pro muže - 792 294 000

Typ podniku: Erotické masáže, Jihlava
Komplexní zážitek pro muže !
Profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě.
Masáže jsou určeny všem mužům, kteří mají rádi hřejivý dotyk nejen na šiji, zádech, nohou, ale i v intimních partií, které jsou součástí mužského těla. Masáže mají výborné antistresové účinky, odbourávají stres. Jednoduché, přesto magické, když se spojí ohřátý masážní olej a um velmi šikovných rukou, vytváří originální dotyky a vzrušení po celém těle.

Hledáte-li a oceníte zejména lidský přístup, um šikovných rukou a empatii, díky nímž se masérka Sára dokáže do každého muže vcítit a následně poradit, přesně ví, co muž potřebuje a nevadí Vám plnoštíhlá žena s většími ňadry, přijďte zažít pohodový Relax.

MASÁŽE PRO MUŽE, EROTICKÉ MASÁŽE A RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE.

Sára, Vás k vrcholu rozkoše přivede i opakovaně a to díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", snaží se soustředit energii na všechny erotogenní zóny. Tato technika a dlouholetá praxe její rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Šikovné ruce a hřejivé dotyky masérky Vás nažhaví, zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo i mysl a naplní smyslnou energií. Počet happyendu po dobu masáže je neomezený nebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáž penisu je zakončena dlaněmi a prsty, výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem.

Masérka Sára, doporučuje: před erotickou masáží, upravit ochlupení v intimních partií. Jedná se o službu pouze pro muže, pod názvem Intimní kadeřnictví, v ceně erotické masáže. Nadstandard: sprcha před a možnost sprchy po masáži, v ceně masáže.

Přijďte načerpat novou sílu a svěřit své tělo do láskyplné péče masérky. Zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Prožitek z masáže umocní příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/561-masaze_pro_muze


Sarah Sarah
Sarah (43), Jihlava   
luciana.cz/sarah-314496

Jmenuji se Sarah alias Sára, plnoštíhlá žena s většími ňadry. Moje profese Masér, masáže mě baví a...


Masáže pro muže
Masáže pro muže