Lady Viktoria Ostrava

Lady Viktoria Ostrava - 702 843 140

Typ podniku: SM Studio, Ostrava
POZOR! OD 27.7. - 6.8. MIMO ČR!
Facebook - Viktoria Otročev
Objednávky, informace na mailu ladyviktoria@email.cz, fb nebo na čísle 702 843 140 (volat, sms). Ve studiu jsem pouze po předchozí domluvě!!!! Tzn. nesedím ve studiu od rána do večera, je třeba se objednat!!!

Hodláš mi být oddaný? Budeš poslouchat jako můj čokl? Moje otrocká děvka? Pak Tě lady Viktoria přijme do své služby. Hledáš svou zpřízněnou duši, svou madam? Jako silně dominantní osoba jsem se již narodila. Dlouho jsem hledala způsob vyjádření svého já. Časem jsem objevila BDSM praktiky a spojení mé dominance, smyslné krásy ženy a lásku k nadvládě nad muži. Svět bdsm a vztah k němu jsem objevovala krůček po krůčku. Nejde mi pouze o jednorázový vztah sloužící k potěšení jedné strany, ale o dlouhodobém uspokojování obou stran - jak dominantního, tak submisivního a hledání společné cesty, nových možností, nových her a scénářů a posouvání hranic. Můj otrok je zároveň i mou blízkou osobou.

Pokud máš zájem o společné budování vztahu, jsi zde správně. Nehledám jednorázové lekce. Před prvním setkáním si s tebou popovídám, proberu tvé preference, touhy a přání a poté se můžeme domluvit na prvním poznávacím setkání. Je naprosto důležité, aby jsi mi plně důvěžoval. Nehodlám nikomu ublížit více, než si sám bude přát. Bolest je nástrojem k rozkoši a touze a je jen na tobě, kam až jsi schopný zajít.

Praktiky: bondage, mumifikace, výprasky (bič, dutky, dlaň, rákoska….), klinik (připínací penis, anální vyšetření, anální kolíky, elektro), obojek, jehly, piss, roubíky, svorky, podvazování, vosk, mučení genitálií (kopání, mačkání, drcení, plácání….), plivání, lechtání, oklepávání cigaret do úst, foot fetish, psychické ponížení a jiné fetiše.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/510-lady_viktoria_ostrava


Lady Viktoria
Lady Viktoria (27), Ostrava   
luciana.cz/lady_viktoria-794508

Nově možnost společných lekcí s Madam Gabrielou. Hledáš svou zpřízněnou duši, svou madam? Jako...


Lady Viktoria Ostrava
Lady Viktoria Ostrava Lady Viktoria Ostrava Lady Viktoria Ostrava Lady Viktoria Ostrava