Mia Vip Masáže

Mia Vip Masáže - 777 082 115

Typ podniku: Erotické masáže, Praha 2
Pokud TOUŽÍTE po něčem VYJÍMEČNÉM,LÁSKYPLNÉM jsem vám k službám. Jsem Mia ,mladá ,sympatická slečna v obličeji s krásném poprsím a vzrušujícími křivkami, ráda Vám poskytnu sexuální vzrušení a potěšeni v různých druhých EROTICKÝCH MASAŽICH .

ENERGETICKÉ MAZLENÍ PENISU
- pokud si myslíš, že tvůj penis má málo ženské přízně, mohu své doteky a energii soustředit zvláště sem, ucitíš mé senzuální doteky, dech i nekonečné dráždění zvláště v přirození, tvoje vyvrcholení se tak může i vicekrát opakovat setkání. Čeká tě nejintenzivnější ORGASMUS .

MASAŽ TĚLO NA TĚLO ,masiruji nahym naolejovanem telem (používám teplý olej),promasiruji každý centimetr vašeho těla -svém nahym telem ,součástí masaze je i masaz penisu ,masiruji do bouřlivého vyvrcholení (třeba i více krát během hodiny ,není stanoveny žádný limit ).

TANTRICKE MASAZE -
Masáž PROPOJENÍ TĚL & DUŠÍ
- chybí ti objetí a možnost sevřít ženu svými mužnými pažemi, jsem otevřená skutečné mužské síle a ráda se s ní propojím v těch neintimnějších okamžicích, tato masáž je velmi oboustranně vzrušující .
Pokud hledáte NĚŽNOST, LÁSKU & PROŽITEK, v mé náruči opět najdete SVOU SÍLU, prostřednictvím mého DOTEKU. Společně ROZPROUDÍME vaši SEXUÁLNÍ ENERGII, po celém těle. Ta vám bude díky TANTRICKÉMU ORGASMU proudit až do HLAVY a do KONEČKU PRSTU.
Těším se na Vás (Vítané všechny věkové kategorie ).Garantují Vám diskrétnost ,čistotu a spokojenost
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/504-mia_vip_masaze


Mia Mia
Mia (23), Praha 2   
luciana.cz/mia-981413

Pokud TOUŽÍTE po něčem VYJÍMEČNÉM,LÁSKYPLNÉM jsem vám k službám. Jsem Mia ,mladá ,sympatická slečna...


Mia Vip Masáže
Mia Vip Masáže Mia Vip Masáže Mia Vip Masáže Mia Vip Masáže Mia Vip Masáže Mia Vip Masáže