Tantra Brno Lucie

Tantra Brno Lucie - 704 399 911

Typ podniku: Erotické masáže, Brno
Vítej na stránce mladé, 26leté masérky Lucie.
V mém soukromém bytečku můžeš zažít krásný uvolňující zážitek plný smyslných a intenzivních doteků, které probudí všechny smysly tvého těla.
Vzájemnou komunikací a doteky tě budu hýčkat. Budeš poznávat každý kousek svého těla. Vzrušující vlny rozkoše tebou budou procházet jako šumění moře. Stupňující se napětí zintenzivní vnímání celého tvého těla.
NABÍZÍM: Erotickou masáž - jedná se o velmi uvolňující dotekovou masáž celého těla včetně intimních, s voňavými masážními oleji, při které se aktivují všechny smysly Tvého těla.
Tantra masáž - tantrická masáž začíná nejprve něžným hlazením hebkým peříčkem, tantra rukavičkami, vějířem a škrabkáním. Všechny tyto techniky jsou natolik příjemné a uvolňující, že bude celé Tvé tělo připraveno na něžnou masáž voňavými masážními oleji až k vyvrcholení.
Objednávky a dotazy pouze na tel. (v případě, že nezvedám, masíruji) nebo napiš sms. Ozvu se. (Na skrytá čísla nereaguji).
DĚKUJI ZA POZORNOST A TĚŠÍM SE NA TEBE... LUCIE
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 1 slečna
luciana.cz/50-tantra_brno_lucie


Lucie Lucie
Lucie (26), Brno   
luciana.cz/lucie-503624

Vítej na stránce mladé, 26leté masérky Lucie. V mém soukromém bytečku můžeš zažít krásný uvolňující...


Tantra Brno Lucie
Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie Tantra Brno Lucie