Gentle Men Massage Plzeň

Gentle Men Massage Plzeň - 602 188 053

Typ podniku: Erotické masáže, Plzeň
Přijďte k nám do salonu Gentle Men Massage, kde vás přivítají naše usměvavé masérky, Máme tři luxusní pokoje vybavené velkými zrcadly, svíčkami, led osvětlením a celkově uklidňující atmosférou doplněnou relaxační chill outmusic. Nabízíme erotické celotělové masáže s ručním zakončením. Druhy masáží: relaxačně erotické, body to body, masáž lingamu; jako doplňkové služby masáž prostaty, footjob, masáž masérky, společná sprcha.
U nás se můžete nechat rozmazlovat čtyř-ruční masáží. Který muž by si nepřál, aby ho masírovaly dvě krásné masérky najednou? Splňte si u nás svůj sen.
Každý den včetně víkendů jsou k dispozici 2-3 masérky, které jsou řádně proškolené.
Přijďte se nechat rozmazlovat žhavými doteky, odpočinout si, odpoutat se od všedních starostí a načerpat novou energii. Neposkytujeme klasický ani orální sex!!!
----------------------------------------------------
Hledám milou a spolehlivou erotickou masérku na dlouhodobou spolupráci. Praxe není potřeba, vše vysvětlím a zaučím.
Možnost bydlení nebo přespání, k dispozici máš samostatný pokoj. Pracovat můžeš dle svých časových možností, vše záleží na domluvě.
Nabízím ti kamarádský přístup, naprostou diskrétnost a úroveň. Budu ráda, když napíšeš nebo zavoláš a domluvíme se na schůzce.
Poslat do podniku vzkaz / dotaz
Celkem 2 slečny
luciana.cz/47-gentle_men_massage_plzen


Alissa Alissa
Alissa (23), Plzeň   
luciana.cz/alissa-822100

Ahoj, jsem atraktivní masérka Alissa, a se mnou zažiješ nevšední erotický zážitek, kdy roztírám olej...

Irina Irina
Irina (22), Plzeň   
luciana.cz/irina-677489

Ahoj, jsem atraktivní masérka Irina, a se mnou zažiješ nevšední erotický zážitek, kdy roztírám olej...


Gentle Men Massage Plzeň
Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň Gentle Men Massage Plzeň